Reklama

W dęblińskiej szkole powstaną klasy sportowe

14/02/2019 13:10
1 września szkoła podstawowa nr 3 w Dęblinie uruchomi dwie klasy o profilu sportowym. - Będziemy rozwijać umiejętności uczniów pod kątem piłki nożnej i siatkówki - mówi dyrektor Krzysztof Gogacz.

Już w czerwcu tamtego roku na łamach "Twojego Głosu" nowo wybrany dyrektor zapowiadał, że utworzenie klas sportowych będzie jednym z jego priorytetów. Teraz ten plan wchodzi w życie.
Powstanie profilu sportowego wiąże się ze zwiększeniem godzin wychowania fizycznego. Teraz klasy mają zaplanowane 4 godziny w tygodniu. Od 1 września "sportowcy" będą mieli ich 10.

Rodzice lub opiekunowie mogą składać do "Trójki" dokumenty od 4 do 22 marca w pierwszym naborze. Nabór uzupełniający jest planowany w dniach 9-19 kwietnia.

Więcej informacji w aktualnym numerze "Twojego Głosu"

Tomasz Mikusek
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości