Reklama

W działaniach burmistrz nie było nic złego

26/01/2017 15:04
Zdaniem ryckiej prokuratury Beata Siedlecka nie przekroczyła uprawnień wypłacając ponad 37 tys. zł odszkodowania. 23 grudnia Prokuratura Rejonowa w Rykach wydała postanowienie kończące śledztwo w sprawie burmistrz Dęblina. Teraz poznaliśmy uzasadnienie. - Działanie pani burmistrz nie zawierało znamion czynu zabronionego, dlatego sprawa została umorzona - mówi Dorota Maj z ryckiej prokuratury. Śledczy badali okoliczności wypłaty ponad 37 tys. zł na rzecz właściciela garażu znajdującego się przy ul. 15 PP "Wilków" (obok tzw. Frygla).

Czytaj więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości