Zdaniem ryckiej prokuratury Beata Siedlecka nie przekroczyła uprawnień wypłacając ponad 37 tys. zł odszkodowania. 23 grudnia Prokuratura Rejonowa w Rykach wydała postanowienie kończące śledztwo w sprawie burmistrz Dęblina. Teraz poznaliśmy uzasadnienie. - Działanie pani burmistrz nie zawierało znamion czynu zabronionego, dlatego sprawa została umorzona - mówi Dorota Maj z ryckiej prokuratury. Śledczy badali okoliczności wypłaty ponad 37 tys. zł na rzecz właściciela garażu znajdującego się przy ul. 15 PP "Wilków" (obok tzw. Frygla).
Czytaj więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Komentarze