Od 20 maja w Urzędzie Gminy Kłoczew zniesiono ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów. Nadal jednak obowiązuje zachowanie odpowiedniej odległości, używanie rękawiczek oraz zasłanianie ust i nosa.
Zarządzenie ograniczające obsługę mieszkańców w Urzędzie Gminy Kłoczew weszło w życie 15 marca br. Wówczas działalność UG i podległych mu jednostek została ograniczona do przyjmowania korespondencji, a wnioski i petycje można było składać drogą listowną lub mailową. Urząd Stanu Cywilnego ograniczył się tylko do sporządzania aktów zgonu, a pozostałe sprawy można było załatwiać drogą elektroniczną. Również wszelkie opłaty (np. podatki, czy "opłata śmieciowa") można było dokonywać jedynie poprzez wpłatę na odpowiednie konto.
Od 20 maja te ograniczenia zostały zniesione. Kasa UG jest czynna, ale wpłaty przyjmowane są tylko poprzez terminal płatniczy. Należy zastosować środki ostrożności, takie jak utrzymanie odpowiedniej odległości, zasłanianie ust i nosa oraz zakładanie rękawiczek. W przypadku niezastosowania się do tych zaleceń urzędnicy mogą odmówić obsługi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze