Reklama

W Kłoczewie zapachniało świętami

Były życzenia i wspólna wieczerza. W dzisiejszy wieczór, 17 grudnia, w kloczewskim Gminnym Ośrodku Kultury samorządowcy spotkali się na wigilii

Na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, wojt gminy Kłoczew Zenon Stefanowski postanowił zaprosić pracowników urzędu, dyrektorów szkół i sołtysów na wspólną wieczerzę. Nie zabrakło też zaproszonych gości. Ewa sali widowiskowej pojawili się m.in. przedstawiciele powiatowej policji, straży i rady powiatu 

Ewangelię o narodzeniu Pańskim odczytał proboszcz parafii Kłoczew KS. dr Piotr Paćkowski. A włodarz gminy złożył zebranym życzenia na święta i nowy rok. Dołączyli się do niego również przewodniczący rady Marek Cąkała i przewodniczący rady powiatu Piotr Łysoń. Wszyscy połamali się opłatkiem i skorzystali z okazji spożywania wigilijnych potraw.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/12/2025 18:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości