Reklama

W Nowodworze zapachniało sianem i choinką

Mieszkańcy gminy Nowodwór wzięli udział w jarmarku bożonarodzeniowym

- To już kolejne tego typu przedsięwzięcie. W poprzednich latach organizowaliśmy jarmarki w remizie strażackiej, ale w tym roku stwierdziliśmy, że przy kościele zaraz po Mszach Św. przyjdzie więcej osób - mówi wójt Ryszard Piotrowski. Wśród wystawców na tegorocznym jarmarku znalazły się Koła Gospodyń Wiejskich, lokalne stowarzyszenia i Ochotnicze Strażę Pożarne.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości