Jedenastym meczem noworocznym na stadionach w Rykach sympatycy MKS Ruch Ryki piłki nożnej przywitali nowy 2024 rok.
Pierwszy mecz w 2024 roku na stadionie w Rykach odbył się w deszczu. W stolicy powiatu na granie zdecydowało się 12 piłkarzy. Starsi ograli młodszych 11:9. Pierwszego gola w nowym roku na stadionie w Rykach zdobył Jacek Sieraj. Pomysłodawcą noworocznych meczów w Rykach jest Ireneusz Szlendak.
Uczestnicy meczu noworocznego w Rykach. Rząd górny od lewej: Jacek Sieraj, Robert Kuchnio, Konrad Gugała, Wojciech Kępka, Leszek Kępka, Paweł Ostrzyżek, Tomasz Łukasiak Rząd dolny: Mariusz Nastalski, Bartek Kaszak, Ireneusz Szlendak, Patryk Chachuła, Piotr Walasek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze