Reklama

W Rykach po raz jedenasty witali nowy rok na stadionie

Jedenastym meczem noworocznym na stadionach w Rykach sympatycy MKS Ruch Ryki piłki nożnej przywitali nowy 2024 rok.

Pierwszy mecz w 2024 roku na stadionie w Rykach odbył się w deszczu. W stolicy powiatu na granie zdecydowało się 12 piłkarzy. Starsi ograli młodszych 11:9. Pierwszego gola w nowym roku na stadionie w Rykach zdobył Jacek Sieraj. Pomysłodawcą noworocznych meczów w Rykach jest Ireneusz Szlendak. 

Uczestnicy meczu noworocznego w Rykach. Rząd górny od lewej: Jacek Sieraj, Robert Kuchnio, Konrad Gugała, Wojciech Kępka, Leszek Kępka, Paweł Ostrzyżek, Tomasz Łukasiak Rząd dolny: Mariusz Nastalski, Bartek Kaszak, Ireneusz Szlendak, Patryk Chachuła, Piotr Walasek

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości