Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Kocham nasze miasto i zawsze bardzo się cieszę gdy mówi się o nim dobrze, gdy dzieją się w nim dobre rzeczy, że są nowe miejsca pracy, że młodzież nie emigruję, że się rozwijamy, że w końcu "coś dobrego się u nas dzieje" bo myślę, że tak jest. Popieram nowe inwestycje, rozwijajmy się dajmy szanse naszemu miastu, przecież je kochamy!
Pierwszy raz czytam tak pozytywny komentarz. Pozdrawiam Panią
Tylko pytanie jedno się nasuwa kto będzie pracował.
Szkoła tylko, że powstaje filia firmy, która w Warszawie w opiniach o pracowdawcach ma koszmarne opinie 2/5 ☹️ https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,96490.
Zajebiscie, pewnie dostali ulgi na ZUS i podatki a wszyscy lokalni przedsiębiorcy za nich zapłacą. Czym tu się podniecać? 30 osób? Będzie jak z Avon, teraz oni dyktuja warunki a nie władza:)
Jak zwykle propaganda władzy, żeby skoczyły słupki poparcia i elektorat oddał głos, bo większość ludzi daje się złapać na taki lep. Ta samo jak z tym 500 +,myślą, że budżet państwa to worek bez dna, a taki jeden z drugim nie pomyśli, żeby rząd miał im z czego dać, to musi drugiemu zabrać albo wprowadzić nowe podatki i zwiększyć istniejące, stąd m.in. te podwyżki cen,rachunków za prąd itp.
Czyli można teraz powiedzieć że jest hu... du.... i kamieni kupa. Zaraz zaraz tylko jakoś ludzie bogatsi są..... Jednak już nie hu... du... ....
Typowe gadanie polskiego marudy-nieroba. Nie robią nic - źle, robią inwestują też źle. A jakoś ten maruda nie pisze co zrobić zeby było w końcu dobrze. Więc? I niby Garwolin źle wyszedł na Avonie? Pozdrawiam
po to są tereny inwestycyjne aby były na nich ulgi itp rzeczy ,tak jak było to przez 25 lat w Polsce bo tylko tak mozna wydostac się z zapasci po komunie bo zagranica i bogaci mają kase na rozwoj i miejesca pracy ,a nie teraz wielki pis pier........................ głupoty ze rozkradało sie POL. robiło sie to samo co teraz w RYkach czyli dawało szanse na rozwoj i cos nowego
Ci co znają język i mają checi i tak za granicę pojadą, bo kasa przynajmniej 3x większa. Po kilku latach rodzinę ściągną i tyle tego ryckiego dobrobytu, pewnie ukraińcy tu zostaną. Ile się zarabia u Polaka biznesmena , każdy wie:-) czy u tutejszego, czy u obcego. Może jak wam PiS minimalne do 4tys podniesie:-) to się poprawi, albo tak poprawi, że wszystko zdrożeje 2x, a z pensji wraz nic nie zostanie.
Nowe miejsca pracy w powiecie to dobry pomysł. Szkoda, że płaca minimalna i stawka godzinowa to fikcja. Brak kontroli a prywatni,, biznesmeni" wykorzystują ludzkie dramaty. Bo co ma zrobić człowiek bez pracy? Idzie nawet do nieuczciwego biznesmena. Więcej takich firm, które będą legalnie zatrudniać pracowników.
Od pewnego czasu jak rozmawiam z przyjaciółmi w jednym zgadzamy się w stu procentach a mianowicie w tym że krytyką PiS zajmuje się już tylko margines społeczny alkoholicy i lenie ... oni powtarzają że rząd PiS rozdaje ich pieniądze
Margines społeczny, alkoholicy i lenie nie mają po co krytykować PISu, bo to właśnie to jest jego elektorat, bo tylko oni najwięcej korzystają z 500 plus, które ufundował im PIS.
Kocham nasze miasto i zawsze bardzo się cieszę gdy mówi się o nim dobrze, gdy dzieją się w nim dobre rzeczy, że są nowe miejsca pracy, że młodzież nie emigruję, że się rozwijamy, że w końcu "coś dobrego się u nas dzieje" bo myślę, że tak jest. Popieram nowe inwestycje, rozwijajmy się dajmy szanse naszemu miastu, przecież je kochamy!
Pierwszy raz czytam tak pozytywny komentarz. Pozdrawiam Panią
Tylko pytanie jedno się nasuwa kto będzie pracował.