Reklama

W Rykach rusza inwestycja za 30 milionów

26/04/2018 12:18
Firma Elektrotile ma już pozwolenie na budowę.

Przy ulicy Przemysłowej przygotowywany jest teren pod budowę dwóch hal produkcyjnych oraz biura badowczo-rozwojowego. Na początek pracę znajdzie co najmniej 30 osób

Kolejne warszawskie firmy wybierają Ryki na swoje inwestycje. Swoje fabryki planują wybudować Norgpol i Enovio.


 

Więcej już niebawem papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

 

Zbigniew Jończyk
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Beata - niezalogowany 2018-04-26 20:55:32

    Kocham nasze miasto i zawsze bardzo się cieszę gdy mówi się o nim dobrze, gdy dzieją się w nim dobre rzeczy, że są nowe miejsca pracy, że młodzież nie emigruję, że się rozwijamy, że w końcu "coś dobrego się u nas dzieje" bo myślę, że tak jest. Popieram nowe inwestycje, rozwijajmy się dajmy szanse naszemu miastu, przecież je kochamy!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-31 18:46:58

    Pierwszy raz czytam tak pozytywny komentarz. Pozdrawiam Panią

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    A - niezalogowany 2019-08-31 19:37:26

    Tylko pytanie jedno się nasuwa kto będzie pracował.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości