Jak informują Koleje mazowieckie, już w najbliższy czwartek rusza przedsprzedaż na Bilet Turysty. W tym roku oferta będzie dostępna od 20 czerwca do 1 września
Zakup Biletu Turysty umożliwia podróżowanie pociągami Kolei Mazowieckich (z wyjątkiem pociągu Słoneczny), przez trzy dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, tj. dziesięć dni. Liczba przejazdów jest nieograniczona. Przejazdy mogą się odbywać na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Do biletu wydawany jest karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni ważności biletu. Cena biletu jest zryczałtowana, niezależna od odległości taryfowej i wynosi 67,00 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Z tego powiatu praktycznie nigdzie nie można się dostać w cywilizowany sposób koleją. Jesteśmy 200 lat za cywilizacją a tu dyskusja o bilecie... żałosne. A zamknięty przejazd, ulice i remont wiaduktu, który się nie odbył nikomu z mieszkańców nie przeszkadza. Od dwóch lat pokornie jeżdżą objazdami i nie mają problemu z tym, ze budowy nie posuwają się do przodu.
Z tego powiatu praktycznie nigdzie nie można się dostać w cywilizowany sposób koleją. Jesteśmy 200 lat za cywilizacją a tu dyskusja o bilecie... żałosne. A zamknięty przejazd, ulice i remont wiaduktu, który się nie odbył nikomu z mieszkańców nie przeszkadza. Od dwóch lat pokornie jeżdżą objazdami i nie mają problemu z tym, ze budowy nie posuwają się do przodu.