Reklama

Walentynkowy wieczór pełen muzyki i emocji

6 lutego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się wyjątkowy koncert walentynkowy, który przyciągnął mieszkańców miasta i okolic. Uczniowie, absolwenci oraz nauczyciele wspólnie tworzyli romantyczną atmosferę, a publiczność mogła cieszyć się muzyką, recytacjami oraz słodkim poczęstunkiem.

W piątek, 6 lutego, o godzinie 17:00 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się Koncert Walentynkowy pod hasłem „Gdy muzyka mówi... Kocham”. Wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców miasta i okolic, aula oraz korytarze szkoły szybko wypełniły się gośćmi, kilka dni przed Świętem Zakochanych można już było wyczuć przygotowania i oczekiwanie na ten wieczór.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie, Magdalena Krasuska, Dyrektor ZSZ nr 1, Artur Misiak, oraz Wicedyrektor Magdalena Wojdat. Na sali zasiedli także nauczyciele, seniorzy, absolwenci, rodzice, uczniowie oraz sympatycy szkoły, tworząc bardzo zróżnicowaną publiczność.

Reklama

Koordynatorem wydarzenia była Małgorzata Radomska.

Absolwenci i uczniowie na scenie

Podczas koncertu wystąpili absolwenci szkoły: Jacek Rayski, który jest również nauczycielem, Michał Pastuszak - współpracujący ze szkołą jako instruktor z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, a także Marcin Agacki oraz najmłodszy absolwent, Piotr Niewiadomski.

Na scenie pojawiła się także Urszula Kowalska, nauczycielka szkoły. W części recytatorskiej swoje interpretacje zaprezentowali uczniowie: Amelia Bonek, Julia Domańska, Julia Łyszcz, Nikodem Banaszek, Szymon Rogulski oraz Tomasz Zabiegałowski.

Reklama

Za obsługę techniczną odpowiadali uczniowie: Kamil Kwas, Jakub Pomianowski i Stanisław Żaczek. Fotorelację z wydarzenia przygotowała uczennica Alicja Iwanek, a dekorację sali wykonała Ania Strumnik, dbając o spójny wystrój sceny i otoczenia.

Wspólne śpiewanie i słodki poczęstunek

Publiczność chętnie włączała się do wspólnego śpiewu, a występy artystów nagradzano głośnymi brawami. O nastrój zadbała scenografia oraz walentynkowe dekoracje, które dopełniały muzyczne wystąpienia. Dla wykonawców i gości przygotowano kawiarenkę ze słodkim poczęstunkiem, co sprzyjało rozmowom po koncercie.

Reklama

Organizatorzy zaznaczają, że koncert nie odbyłby się bez wsparcia dyrektora szkoły, który umożliwił jego realizację i udostępnił niezbędne zaplecze.

Największe podziękowania skierowano do wszystkich wykonawców, którzy mimo tremy i stresu stworzyli wyjątkowy, romantyczny wieczór dla mieszkańców Dęblina.

Koncert „Gdy muzyka mówi... Kocham” pokazał, że szkoła w Dęblinie to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń do wspólnego przeżywania ważnych chwil i budowania więzi w lokalnej społeczności, nawet jeśli wymaga to wielu przygotowań i zaangażowania wielu osób.

Reklama

Fot: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie / Facebook

Źródło: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości