Wszystko przez modernizację i rozbudowę sieci wodociągowej
W związku z rozbudową sieci wodociągowej na terenie gminy Kłoczew, w najbliższy czwartek (26 sierpnia) są planowane przerwy w dostawie wody. Godzinach 8-13 wody nie będzie w miejscowościach:
Czernic, Kawęczyn, Padarz,Rzyczyna, Zwadnik oraz w Kłoczewie na ul.: Wiatracznej, Spacerowej, Nowej, Okopowej i Długiej od ul. Wiatracznej w kierunku Julianowa.
(fot. pixabay.com)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dobrze jednak,że wiele gospodarstw posiada jeszcze tradycyjne studnie. Niekiedy,oprócz pompy, mają nadal zamontowane zwykłe wałki napędzane ręcznie za pomocą korby, ciągnące wiadro na łańcuchu. Tak zwana nowoczesność też ma swoje wady.Dziwne,co? Miasta bez energii elektrycznej praktycznie nie istnieją. Trzeba umieć się zabezpieczyć na wszelki wypadek.
Mnie pali rura po środków,dali my z siora w palnik grubo.To skąd teraz się napić jak suszy?
Dobrze jednak,że wiele gospodarstw posiada jeszcze tradycyjne studnie. Niekiedy,oprócz pompy, mają nadal zamontowane zwykłe wałki napędzane ręcznie za pomocą korby, ciągnące wiadro na łańcuchu. Tak zwana nowoczesność też ma swoje wady.Dziwne,co? Miasta bez energii elektrycznej praktycznie nie istnieją. Trzeba umieć się zabezpieczyć na wszelki wypadek.
Mnie pali rura po środków,dali my z siora w palnik grubo.To skąd teraz się napić jak suszy?