Reklama

Weronika Dąbrowska wśród najlepszych uczniów województwa lubelskiego

Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie stypendystką programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2019 - 2020”

Weronika Dąbrowska znalazła się pośród najlepszych uczniów województwa lubelskiego. Uczennica klasy 1b Liceum Ogólnokształcącego odebrała list gratulacyjny z rąk Jarosława Stawiarskiego, marszałka województwa lubelskiego .

Gala wręczania stypendiów marszałka województwa lubelskiego odbyła się 10 grudnia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Program stypendialny „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2019-2020” promuje uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatyki i języków obcych nowożytnych, którzy uzyskali wysoką średnią ocen, a także odnosili sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Pomoc stypendialna przeznaczona jest na m.in. na pogłębianie pasji i zainteresowań.

Reklama

Serdecznie gratulujemy Weronice i Jej rodzicom, życzymy kolejnych sukcesów!

Martyna Dmowska

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-12 09:44:57

    gratulacje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-12 14:22:44

    swoja radoscia niemal zaraza z tego zdjecia....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2019-12-12 15:53:18

    Szczescia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości