Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie stypendystką programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2019 - 2020”
Weronika Dąbrowska znalazła się pośród najlepszych uczniów województwa lubelskiego. Uczennica klasy 1b Liceum Ogólnokształcącego odebrała list gratulacyjny z rąk Jarosława Stawiarskiego, marszałka województwa lubelskiego .
Gala wręczania stypendiów marszałka województwa lubelskiego odbyła się 10 grudnia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Program stypendialny „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2019-2020” promuje uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatyki i języków obcych nowożytnych, którzy uzyskali wysoką średnią ocen, a także odnosili sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Pomoc stypendialna przeznaczona jest na m.in. na pogłębianie pasji i zainteresowań.
Serdecznie gratulujemy Weronice i Jej rodzicom, życzymy kolejnych sukcesów!


Martyna Dmowska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
gratulacje
swoja radoscia niemal zaraza z tego zdjecia....
Szczescia
"swoja radoscia niemal zaraza z tego zdjecia.." na czym się skupiasz ??? zastanów się
Pięknie. Gratulacje!
Gratulacje!!!
skupiam sie na tym co widze - i zastanawiam sie za jaka kare musiala ta dziewczynina uznac pozowanie do tego zdjecia!
Ktoś ma taki wyraz twarzy, ktoś inny, co nie znaczy , że nie odczuwa radości. Nie oceniajmy po pozorach.
W tym teoretycznie istniejącym państwie, to wkrótce zasili szeregi bezrobotnych albo wyjedzie za granicę.
gratulacje
swoja radoscia niemal zaraza z tego zdjecia....
Szczescia