Reklama

Widmo odebrania kontraktu wisi nad szpitalem

21/03/2017 14:07
Najwcześniej w przyszłym tygodniu będzie wiadomo, co z kontraktem na leczenie, który szpital w Rykach ma podpisany z NFZ


Trwa wymiana pism między Narodowym Funduszem Zdrowia, a sosnowiecką spółką Centrum "Dializa", która dzierżawi od powiatu rycki szpital przy ul Żytniej. - We wtorek, 14 marca, do szpitala zostało wysłane wystąpienie pokontrolne, w którym Fundusz wezwał placówkę do usunięcia stwierdzonych uchybień - informuje Małgorzata Bartoszek, rzecznik Lubelskiego Oddziału NFZ.

Więcej w najnowszym numerze "Twojego Głosu".

 
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    radiolog - niezalogowany 2017-03-21 19:13:11

    Przestrzegam wszystkich, ta spółka nie płaci wybranym kontrahentom i lekarzom za wykonaną pracę. W moim przypadku sąd wydał wyrok z nakazem zapłaty, ale doręczenie było wadliwe...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości