8 marca w Rykach sala Kina Renesans wypełniła się po brzegi na wyjątkowym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Orkiestra Dęta OSP Ryki oraz wokalne występy Zuzanny Pastuszki i MieloW wzbogaciły wieczór pełen muzyki i wspólnej zabawy. Panowie wręczyli kobietom róże, a słodki poczęstunek oraz tort burmistrza dopełniły uroczystą atmosferę wydarzenia.
W niedzielę, 8 marca w Kinie Renesans w Rykach Kobiety były w centrum zainteresowania. Za sprawą Dnia Kobiet sala była wypełniona po brzegi, a uczestnicy spędzili wieczór przy muzyce i wspólnej zabawie.
Na scenie wystąpiła Orkiestra Dęta OSP Ryki. Muzycy zagrali energiczny i melodyjny repertuar, który bardzo spodobał się publiczności. Wokalnie podczas koncertu wystąpiły też Zuzanna Pastuszka oraz MieloW, zachęcając publiczność do wspólnego śpiewania i budując radosną atmosferę.
W trakcie wydarzenia złożono życzenia dla pań. W imieniu burmistrza Ryk oraz własnym życzenia przekazali zastępca burmistrza Ryk Jacek Wasilewski, przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Kujda oraz radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Marek Jóźwik. Po wystąpieniach panowie wręczyli wszystkim kobietom symboliczne róże.
Dla uczestników przygotowano też słodki poczęstunek. Niespodzianką był tort ufundowany przez burmistrza Ryk, Jarosława Żaczka.
Podczas koncertu prowadzono również zbiórkę na leczenie Gabrysia Łukasiaka z Kłoczewa, który zmaga się z neuroblastomą.
Według organizatorów był to wieczór pełen muzyki, uśmiechów i wspólnego świętowania, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Fot: Centrum Kultury i Sportu w Rykach / Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze