Młodzi artyści z Ryk i okolic zaprezentowali najpopularniejsze utwory lat 70. i 80. ubiegłego wieku. W piątkowy wieczór mieszkańcy miasta mogli poczuć klimat tamtych czasów
W czasy muzyki z lat 70. i 80. wprowadzili publiczność Jakub Stoń i Filip Majchrzak. Wykonali utwory zespołów "Dżem", "Lady Pank" oraz "Odział Zamknięty". Nie zabrakło również dzieł innych kultowych artystów - Louisa Armstronga, Anny Jantar czy Alicji Majewskiej, które prezentowały Andżelika Pilzak oraz Julia Markiewicz. Koncert zwieńczyły utwory Mieczysława Fogga oraz Czerwonych Gitar wykonywane na keyboardzie przez Kamila Bilskiego.
Na koniec organizatorzy rozdali podziękowania uczestnikom i sponsorom projektu oraz zaśpiewali wspólnie z publicznością kilka piosenek, które zwieńczyły wieczór w przyjemnym klimacie.
Był to drugi koncert organizowany przez grupę "Fortefortissimo". Młodzież z ryckiego liceum realizuje projekt ,,Zwolnieni z teorii”. Wydarzenie odbyło się 24 stycznia w studio "Szkolna 3"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten rycki Żebrowski to śpiewał czy jak zwykle melodeklamował?)
Ten rycki Żebrowski to śpiewał czy jak zwykle melodeklamował?)