Reklama

Wjechał w dom. Miał prawie 2 promile

Kierowca skody przejechał przez skrzyżowanie nie zwalniając. Staranował płot i z impetem uderzył w dom. Był pijany

Była niedziela, kilka minut po godz. 22. Albert Błażejczyk oglądał telewizję. - Nagle rozległ się ogromny huk. Nie wiedziałem co się stało. W pierwszej chwili pomyślałem, że na krzyżówkach wybuchła jakaś bomba. Wstałem oszołomiony i wyszedłem z pokoju.

...

Płatny dostęp do treści

To jest tylko fragment tekstu - jeśli chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium musisz wykupić dostęp.

Pozostało 87% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości