Najczęściej spotyka się z sołtysami, ale zwykłemu mieszkańcowi też udzieli wyjaśnień i pomoże załatwić sprawę. Zbigniew Gałązka od stycznia pełni funkcję zastępcy wójta
Gmina Kłoczew, podobnie jak niektóre ościenne, wzbogaciła się o nowe stanowisko urzędnicze. Jak zapewnia włodarz, zmiany nie wynikały z „widzimisię” samorządu. - Zatrudnienie zastępcy było konieczne ze względu na zalecenie pokontrolne Regionalnej Izby Obrachunkowej w Lublinie – wyjaśnia Zenon Stefanowski. Wybór padł na doświadczonego pracownika kłoczewskiego magistratu. Zbigniew Gałązka od dwóch lat pełni funkcję kierownika osobnego referatu zajmującego się gminnymi inwestycjami.
Jak wynika z samej nazwy stanowiska, kłoczewski wicewójt ma za zadanie zastępować wójta w czasie jego nieobecności. Ale zakres kompetencji posiada dość okrojony. - Moja funkcja głównie skupia się na przedziale inwestycyjnym. Współpraca w zakresie inwestycji z wójtem jest bardzo merytoryczna, bo sam przez wiele lat "pilnował" gminnych inwestycji. Ta tematyka jest mi bliska, bo te same zadania wykonuję jako kierownik referatu. W dalszym ciągu zresztą nim jestem, bo pracuję na pół etatu jako kierownik i na pół etatu jako zastępca wójta – tłumaczy Gałązka. Oprócz zadań inwestycyjnych, wicewójt przyjmuje też interesantów. - Z mieszkańcami spotykam się każdego dnia już na etapie referatu. Nie mam wyznaczonych godzin przyjmowania. Ludzie przychodzą do mnie z wszelkimi bolączkami, a ja o ile mogę staram się je załatwić samodzielnie. Nie mniej jednak ostateczną decyzję pozostawiam wójtowi – zaznacza pan Zbigniew.
Więcej o nowym zastępcy wójta Kłoczewa w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu". Już w środę 24 lutego w kioskach...
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
taa, specjalista wielki z krzywdy, spec od... wszyscy wiedzą
Zenek rękę ma do ludzi. Ściąga fachowców skąd się da. Do specjaliści pierwsza klasa. Najlepsi w okolicy. Ściągaj do gminy super fachowców Bądź jak Zenek! Miej rękę do ludzi.
Weź popraw stylistykę i ogólnie sens twoich wpisów. Trochę piszesz jak wyborca pisu lub psl;)
ciekawe jak długo...
Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89
Wątpliwe, żeby po jakiejś kontroli zalecili marnowanie kasy na kolejne stanowisko dla krewnego, znajomego królika. Raczej chyba trzeba był potrzeby stołek dla kogoś. PS. Gdzie jest admin tej strony jak tu takie oferty się pojawiają? Jeszcze się nie obudził ze snu zimowego jak nasze miejskie służby, administracja i pracownicy spółdzielni?
Po co na siłę tworzyć jakieś stanowiska, bo za kasę podatników to co zależy? Pisiory i po/psl mówiły , że będą redukować stanowiska pracy, zmniejszać liczbę urzędników. Dno
taa, specjalista wielki z krzywdy, spec od... wszyscy wiedzą
Zenek rękę ma do ludzi. Ściąga fachowców skąd się da. Do specjaliści pierwsza klasa. Najlepsi w okolicy. Ściągaj do gminy super fachowców Bądź jak Zenek! Miej rękę do ludzi.
Weź popraw stylistykę i ogólnie sens twoich wpisów. Trochę piszesz jak wyborca pisu lub psl;)