Reklama

Wyhodował 2-metrowego pomidora

Waldemar Kalbarczyk z Dęblina przyznaje, że roślina jest ekologiczna. - Nie używałem żadnych oprysków, ani sztucznych nawozów - mówi

Mężczyzna opowiada, że krzak nie został wcześniej zasadzony, ani zasiany. - W tym miejscu były wyrzucane odpady żywnościowe i być może, wśród nich było ziarenko, z którego wyrósł dorodny krzak - wyjaśnia pan Waldemar. Mówi, że gdy tylko zobaczył zielone krzaki zaczął je podlewać. - Suche lato nie służy roślinom. Do wody we studni dodaję pokrzywę. Mieszanka stoi kilka dni i podobno ma takie właściwości jak obornik - opowiada. - Krzak rośnie obok domu, więc często pada na niego cień i to sprzyja rozwojowi. Roślina ma 2 metry - dodaje. Kalbarczyk oznajmia, że na krzaku pojawiły się zielone pomidory w kilku kępkach. - Moja mama robi pyszną sałatkę z zielonych warzyw, ale mam nadzieję, że lada dzień dojrzeją - tłumaczy.

Reklama

Magdalena Grzelak

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-05 10:44:10

    dzień dobry

    wina Tuska ,że taki urósł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości