Reklama

Wyjątkowe wyróżnienie dla Jerzego Wąsikowskiego

Blisko 30 lat Jerzy Wąsikowski był oddanym sołtysem oraz radnym gminy Kłoczew, za co otrzymał wyjątkowe wyróżnienie. Uroczysta gala odbyła się w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, a nagrodę wręczył Wojewoda Lubelski. To symboliczny gest podziękowania za jego zaangażowanie i wkład w życie lokalnej wspólnoty.

Z okazji Dnia Sołtysa pan Jerzy Wąsikowski, który przez blisko 30 lat pełnił funkcję sołtysa sołectwa Kąty-Rybaki oraz przez 6 kadencji był radnym Rady Gminy Kłoczew, otrzymał wyróżnienie za swoją wieloletnią służbę i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.

Uroczystość zorganizowano w sali kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Pamiątkową nagrodę wręczył Wojewoda Lubelski Krzysztof Komorski, a współorganizatorem wydarzenia był Związek Gmin Lubelszczyzny z przewodniczącym Piotrem Draganem.

Reklama

- W imieniu mieszkańców, serdecznie gratuluję Panu Jerzemu tego zaszczytnego wyróżnienia. Dziękuję za wieloletnią pracę, oddanie sprawom mieszkańców oraz aktywną działalność na rzecz rozwoju naszej gminy. To piękny przykład samorządowego zaangażowania i odpowiedzialności za naszą wspólnotę. Życzymy Panu dużo zdrowia, satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz pomyślności w życiu osobistym - czytamy w komunikacie gminy.

Podziękowania przekazano także organizatorom - Wojewodzie Lubelskiemu oraz Związkowi Gmin Lubelszczyzny - za uhonorowanie zasłużonych sołtysów, którzy na co dzień pracują na rzecz swoich małych ojczyzn.

Reklama

Fot: Gmina Kłoczew / Facebook 

Źródło: Gmina Kłoczew Aktualizacja: 17/03/2026 15:48
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości