W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernicu było wesoło! Z okazji Dnia Chłopaka, Samorząd Uczniowski, koleżanki i nauczyciele zadbali o to, by święto upłynęło w miłej atmosferze. Były drobne prezenty, mnóstwo życzeń i potwierdzenie: każdy chłopak jest wyjątkowy!
W środę, 1 października, w Szkole Podstawowej w Czernicu obchodzono Dzień Chłopaka. Była to okazja, by docenić wszystkich uczniów.
Samorząd Uczniowski spisał się na medal, przygotowując drobne upominki dla wszystkich chłopaków.
Oprócz prezentów, chłopcy otrzymali serdeczne życzenia od swoich koleżanek oraz od całego grona pedagogicznego.
– W każdym z Was chłopaki jest coś wyjątkowego! Wszystkiego najlepszego! – podkreśla ta piękniejsza cześć społeczności szkolnej.
fot. SP w Czernicu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze