Reklama

Wyruszyli na Jasną Górę

Dziś rano, po mszach św. w dęblińskich kościołach, pielgrzymi Pieszej Podlaskiej Pielgrzymki przekroczyli Wisłę

W poniedziałek nastąpiło ostateczne uformowanie się Pielgrzymki Podlaskiej w dwóch kolumnach: siedleckiej i bialskiej. Dziś dołączyła grupa rycko-dęblińska pod przewodnictwem ks. Rafała Przezdziaka. Wszystkich grup jest 25.

Za Wisłą kolumna opuściła granice diecezji siedleckiej i znalazła się na terenie diecezji radomskiej. Pielgrzymi z dekanatu ryckiego, idący w kolumnie siedleckiej, będą dziś nocować w Czarnolesie.

Pątników do granic powiatu odprowadzili bliscy oraz księża: biskup Kazimierz Gurda, dziekan rycki Stanisław Chodźko, wicedziekan Marek Kot, proboszczowie Zbigniew Daniluk i Andrzej Kania oraz burmistrz Dęblina Beata Siedlacka i wicestarosta Dariusz Cenkiel. 

Reklama

Do Częstochowy dotrą 14 sierpnia.

Pozdrowień z Pielgrzymki szukajcie w najbliższych wydaniach "Twojego Głosu".

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości