Pięcioro utalentowanych uczniów ze szkoły w Nowej Rokitni zdobyło prestiżowe Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za wybitne osiągnięcia w nauce, sztuce i sporcie. Ich poświęcenie oraz ciężka praca zostały docenione na szczeblu wojewódzkim, a szkoła z dumą gratuluje wszystkim nagrodzonym i ich opiekunom.
Uczniowie ze szkoły w Nowej Rokitni otrzymali prestiżowe Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego. To duże osiągnięcie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Stypendium przyznawane jest dzieciom i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce, a także z sukcesami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi. Wyróżnienie trafia do najbardziej pracowitych i zaangażowanych uczniów z województwa lubelskiego.
W gronie stypendystów znaleźli się:
Nagrodzeni uczniowie mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz dodatkowymi osiągnięciami, które zostały zauważone na szczeblu wojewódzkim.
Szkoła w swoim wpisie w mediach społecznościowych przekazuje gratulacje uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom. To efekt wspólnej pracy, wytrwałości i systematycznego zaangażowania całej trójki: ucznia, rodzica i nauczyciela.
Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego to nie tylko nagroda, ale też mocny sygnał, że wysiłek się opłaca. Nagrodzonym uczniom życzymy kolejnych sukcesów oraz spełnienia planów i marzeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze