Reklama

Wysiłek opłaca się! Uczniowie z Nowej Rokitni nagrodzeni

Pięcioro utalentowanych uczniów ze szkoły w Nowej Rokitni zdobyło prestiżowe Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za wybitne osiągnięcia w nauce, sztuce i sporcie. Ich poświęcenie oraz ciężka praca zostały docenione na szczeblu wojewódzkim, a szkoła z dumą gratuluje wszystkim nagrodzonym i ich opiekunom.

Uczniowie ze szkoły w Nowej Rokitni otrzymali prestiżowe Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego. To duże osiągnięcie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.

Stypendium przyznawane jest dzieciom i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce, a także z sukcesami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi. Wyróżnienie trafia do najbardziej pracowitych i zaangażowanych uczniów z województwa lubelskiego.

W gronie stypendystów znaleźli się:

  • Amelia Celej, uczennica klasy 8
  • Antonina Filipek, uczennica klasy 7
  • Emilia Wiśniewska, uczennica klasy 7
  • Kacper Krzyżanowski, uczeń klasy 6
  • Radosław Filipek, uczeń klasy 7

Nagrodzeni uczniowie mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz dodatkowymi osiągnięciami, które zostały zauważone na szczeblu wojewódzkim.

Reklama

Szkoła w swoim wpisie w mediach społecznościowych przekazuje gratulacje uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom. To efekt wspólnej pracy, wytrwałości i systematycznego zaangażowania całej trójki: ucznia, rodzica i nauczyciela.

Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego to nie tylko nagroda, ale też mocny sygnał, że wysiłek się opłaca. Nagrodzonym uczniom życzymy kolejnych sukcesów oraz spełnienia planów i marzeń.

Źródło: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni / Opracowanie Twój Głos Aktualizacja: 17/01/2026 18:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości