Na stężyckiej scenie zaprezentowały się gwiazdy polskiego rapu
W piątkową noc publiczność zgromadzoną na Wyspie Wisła w Stężycy rozgrzewali: B.R.O., Z.B.U.K.U., Zeus, Kękę, Kaen, HEMP GRU, SMOLASTY i TEDE. Dziś drugi festiwalowy dzień. Bilety na wydarzenia można nabywać przy wejściu.
Przed nami kolejny dzień koncertów. Start o godzinie 18:00.
Fot. Aleksandra Maciejewska

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze