Reklama

Wyspa Wisła. Pierwszy dzień Rap Festival za nami (ZDJĘCIA)

Na stężyckiej scenie zaprezentowały się gwiazdy polskiego rapu

W piątkową noc publiczność zgromadzoną na Wyspie Wisła w Stężycy rozgrzewali: B.R.O., Z.B.U.K.U., Zeus, Kękę, Kaen, HEMP GRU, SMOLASTY i TEDE. Dziś drugi festiwalowy dzień. Bilety na wydarzenia można nabywać przy wejściu. 

Przed nami kolejny dzień koncertów. Start o godzinie 18:00.

Fot. Aleksandra Maciejewska

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości