Od 25 lutego do 15 marca w Miejsko Gminnym Centrum Kultury w Rykach będzie można oglądać wystawę Grzegorza Bajorka. Grzegorz Bajorek jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki. Na wystawie będzie można obejrzeć miniaturową kopię „Krucyfiksu z Perugii”, prace z okresu akademickiego oraz z czasów podróży, portrety wykonywane tuszem, piórkiem i ołówkiem, akwarelowe pejzaże oraz martwą naturę wykonaną techniką olejną.
Wernisaż rozpocznie się o godz. 16:00.
(MGCK Ryki, oprac. red.)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze