Książkę można kupić w kawiarni "Kwadrat Artystyczny" w Rykach przy ul. Szkolnej 1
Najnowszy i zarazem pierwszy tom wierszy autorstwa Adama Faluszczaka ujrzał właśnie światło dzienne. Zatytułowany jest "Wyszedłem z siebie". Znajdziemy w nim utwory, które powstawały od 1984 roku aż do dziś. - Wiersze powstawały w różnych okresach mojego życia i w różnych miejscach, stąd też przy każdym z nich jest data i miejscowość - mówi autor. Oprócz wierszy znajdziemy również limeryki, fraszki i lepieje.
O tym, jak powstał tom, co autor miał na myśli "Wychodząc z siebie" i zmaganiach z publikacją napiszemy w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu".
Książkę można kupić w kawiarni "Kwadrat Artystyczny" w Rykach przy ul. Szkolnej 1.
Tom został wydany przez Stowarzyszenie Kwadrat Artystyczny na rzecz Kultury, Sztuki i Edukacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze