Reklama

Wytańczyli ponad 5 tysięcy dla Wiktorii

Pięć tysięcy trzysta dwadzieścia dwa złote zebrali uczniowie ryckich szkół: Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego podczas charytatywnej zabawy tanecznej zorganizowanej w ramach akcji ,, Budzimy Wiktorię''

Na zabawie zorganizowanej w sali Liceum Ogólnokształcącego w Rykach, w której charytatywnie zagrali zespół METRUM i DJ LECHU uczestniczyło  około 400 osób. Organizatorzy zebrali na niej 5322,82zl

W dotychczas zorganizowanych akcjach na leczenie Wiktorii Pieniak uczennicy III a LO Ryki, będącej w śpiączce po wypadku komunikacyjnym, udało się pozyskać kwotę 17 293,18 zł. Zebrane pieniądze przelano na konto Fundacji Votum.

Przypomnijmy. Dziewięciu uczniów w ramach olimpiady ,,Zwolnieni z teorii'' stworzyli projekt akcji społecznej ,,Budzimy Wiktorię''. Dotychczas zorganizowali oni:

Reklama

-dyskotekę charytatywną we współpracy z „Mechanikiem”,
- trzy zbiórki do puszek przeprowadzone w ryckich szkołach oraz podczas koncertu innej grupy projektowej „Fortefortissimo”w kościele parafialnym w Rykach,
- kiermasze ciast w ryckich szkołach średnich,
- współorganizowali z Kwadratem Artystycznym i Przyjaciółmi Przedszkola koncert charytatywny z licytacją.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości