"Nigdzie nie znajdziesz takiego pięknego, zdolnego jak ja. Nigdzie nie znajdziesz, bo takich już nie ma" - śpiewają panowie z zespołu śpiewaczego "Kawęczyn". Swój występ dedykują wszystkim Paniom, a w szczególności tym z Kawęczyna
Nagranie pojawiło się w przeddzień Dnia Kobiet na kanale YouTube zespołu śpiewaczego "Kawęczyn". Wybrany utwór to cover grupy A2 i Pudzian "Takich już nie ma".
- Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam dużo zdrowia (oby was koronawirus omijał z daleka), cierpliwości, miłości i żebyście zawsze pamiętały, że macie takich wspaniałych, zdolnych, pięknych mężczyzn obok siebie - składają życzenia panowie z Kawęczyna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jakaś kicza. Czym tu się zachwyt? Chyba że tylko z Powiatu Ryckiego. Wstyd
Brawo Panowie! Pokazujecie, że macie do siebie wielki dystans i, że chce się wam coś zrobić, a nie tylko krytykować, jak powyżej :DDD
Świetny wykon
Supr Panowie bawcie się dobrze nie słuchajcie krytyki krytykują tylko Ci co nic nie robią brawo2
Linda . Dziecko . Francus . Laluś . Kamila .
Jakaś kicza. Czym tu się zachwyt? Chyba że tylko z Powiatu Ryckiego. Wstyd
Brawo Panowie! Pokazujecie, że macie do siebie wielki dystans i, że chce się wam coś zrobić, a nie tylko krytykować, jak powyżej :DDD
Świetny wykon