Reklama

Zacięta rywalizacja na Gminnych Zawodach Pożarniczych. Sukces drużyn z Brzezin [ZDJĘCIA]

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbyły się 8 września 2024 roku na stadionie w Stężycy, przyniosły emocje i zaciętą rywalizację. Najlepsze okazały się drużyny z Brzezin, które triumfowały zarówno w konkurencjach męskich, jak i kobiecych.

Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: musztrze, sztafecie 7x50 metrów z przeszkodami oraz w ćwiczeniu bojowym. Poszczególne drużyny pokazały wysoki poziom przygotowania, zaangażowanie oraz sprawność, co potwierdzają wyniki.

Wyniki konkurencji musztra:

W kategorii kobiet (Grupa „C”) bezkonkurencyjna okazała się Kobieca Drużyna Pożarnicza z Brzezin, zdobywając pierwsze miejsce.

Wśród mężczyzn (Grupa „A”) rywalizacja była bardziej zacięta. Ostatecznie pierwsze miejsce w tej konkurencji zajęła OSP Stężyca, drugie miejsce przypadło OSP Paprotnia, a trzecie – OSP Brzeziny. Pozostałe drużyny uplasowały się na kolejnych miejscach: OSP Stara Rokitnia (4. miejsce), OSP Brzeźce (5. miejsce), OSP Kletnia (6. miejsce) oraz OSP Pawłowice (7. miejsce).

Reklama

Klasyfikacja generalna:

W klasyfikacji generalnej zawody zdominowała OSP Brzeziny, która zajęła pierwsze miejsce w obu grupach.

W grupie kobiet (Grupa „C”) KDP Brzeziny zdobyła złoty medal, co potwierdziło doskonałe przygotowanie kobiecej drużyny do zawodów.

W grupie mężczyzn (Grupa „A”) zwycięstwo także przypadło drużynie z Brzezin, która w całej rywalizacji okazała się najlepsza. Kolejne miejsca zajęły: OSP Stara Rokitnia (2. miejsce), OSP Brzeźce (3. miejsce), OSP Pawłowice (4. miejsce), OSP Kletnia (5. miejsce), OSP Stężyca (6. miejsce) i OSP Paprotnia (7. miejsce).

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/09/2024 14:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości