Reklama

Zagrasz w lidze halowej?

Już w styczniu ma ruszyć liga halowa, która ma być rozgrywana w nowoczesnym, pięknym obiekcie w Stężycy.

Organizatorzy zapraszają chętne ekipy do wzięcia udziału w rywalizacji. Zmagania będą się odbywać w formule "każdy z każdym". W lidze będzie mogło wziąć udział 10 zespołów. Spotkania będą odbywały się w niedziele.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 799-810-700. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości