Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka zaprasza na „Zakończenie Lata”, które odbędzie się 31 sierpnia 2019 na Placu Targowym przy ul. Niepodległości
Impreza ma swoje stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Miasta Dęblin. Tradycją tego wydarzenia są międzyosiedlowe spotkania, gdzie możemy zobaczyć stoiska i wystawy przygotowane przez Zarządy Osiedlowe Miasta Dęblin. Przygotowane stoiska wypełnione są po brzegi przysmakami. Zapachy, które towarzyszą przygotowanym specjałom nie pozwalają przejść obojętnie. Po raz pierwszy odbędą się Osiedlowe Zawody Zręcznościowo – Sportowe o nagrodę Burmistrza Miasta Dęblin. Program tegorocznego „Zakończenia Lata” rozpocznie się atrakcjami i zabawami dla dzieci z Zespołem Czekolada Kids. Kolejny punkt programu to występ kabaretu zaś cała impreza odbędzie się
w rytmie disco. Mieszkańców dowiezie bezpłatny kurs autobusu linii 31.
Organizatorami są:
Burmistrz Miasta Dęblin oraz Miejski Dom Kultury w Dęblinie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze