Reklama

Powiat dostał prawie 100 tys. zł na komputery dla uczniów

Za kasę z Ministerstwa Cyfryzacji samorząd kupił 38 laptopów i tyle samo modemów

Powiat rycki otrzymał środki na zakup komputerów dla uczniów, którzy z powodu braku dostępu do sprzętu komputerowego mieli problemy z udziałem w prowadzonym przez szkoły zdalnym nauczaniem. Samorząd zakupił 38 laptopów z oprogramowaniem oraz 38 modemów przenośnych za kwotę 99 tys.940 zł.

Komputery zostały zakupione w ramach projektu Ministerstwa Cyfryzacji.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-04-19 09:18:49

    za 100k można kupić 50 mega wypasionych komputerów co uciągną niemal wszystko od najwnowszych produkcji komputerowych po ciężkie renderowanie grafiki, a te laptopy to jakis szit co się będzie ścinał po 3 miesiącach użytkowania xDDD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-04-20 06:11:27

    To nie są laptopy do grania tylko do nauki zdalnej. Jak chcesz grać to sobie sam kup kompa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-04-20 06:15:08

    Swoją drogą dziwne, że kupili tylko 38 laptopów. Do nauki zdalnej wystarczyłby jakiś laptop za 1,5 tyś. Chyba, że to Ministerstwo narzuciło jakąś specyfikację tego laptopa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości