Za kasę z Ministerstwa Cyfryzacji samorząd kupił 38 laptopów i tyle samo modemów
Powiat rycki otrzymał środki na zakup komputerów dla uczniów, którzy z powodu braku dostępu do sprzętu komputerowego mieli problemy z udziałem w prowadzonym przez szkoły zdalnym nauczaniem. Samorząd zakupił 38 laptopów z oprogramowaniem oraz 38 modemów przenośnych za kwotę 99 tys.940 zł.
Komputery zostały zakupione w ramach projektu Ministerstwa Cyfryzacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
za 100k można kupić 50 mega wypasionych komputerów co uciągną niemal wszystko od najwnowszych produkcji komputerowych po ciężkie renderowanie grafiki, a te laptopy to jakis szit co się będzie ścinał po 3 miesiącach użytkowania xDDD
To nie są laptopy do grania tylko do nauki zdalnej. Jak chcesz grać to sobie sam kup kompa.
Swoją drogą dziwne, że kupili tylko 38 laptopów. Do nauki zdalnej wystarczyłby jakiś laptop za 1,5 tyś. Chyba, że to Ministerstwo narzuciło jakąś specyfikację tego laptopa.
za 100k można kupić 50 mega wypasionych komputerów co uciągną niemal wszystko od najwnowszych produkcji komputerowych po ciężkie renderowanie grafiki, a te laptopy to jakis szit co się będzie ścinał po 3 miesiącach użytkowania xDDD
To nie są laptopy do grania tylko do nauki zdalnej. Jak chcesz grać to sobie sam kup kompa.
Swoją drogą dziwne, że kupili tylko 38 laptopów. Do nauki zdalnej wystarczyłby jakiś laptop za 1,5 tyś. Chyba, że to Ministerstwo narzuciło jakąś specyfikację tego laptopa.