Reklama

Zamiast potu – energia, zamiast zmęczenia – przyjaźń. Mała Rewia wróciła z Mazur odmieniona.

Tancerze z formacji Mała Rewia, działającej przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie, zakończyli ośmiodniowy obóz szkoleniowy w Mrągowie. Głównym celem wyjazdu było doskonalenie umiejętności tanecznych. Uczestnicy pracowali nad różnorodnymi technikami, takimi jak hip-hop, jazz, modern jazz, taniec towarzyski oraz współczesny.

Udany debiut najmłodszych

W tegorocznym obozie po raz pierwszy wzięła udział najmłodsza grupa tancerek. Debiutantki zachwyciły prowadzących pedagogów swoją pracowitością, energią i osobistym urokiem, udowadniając swój wielki potencjał.

Reklama

Rekreacja i integracja

Program obozu obejmował nie tylko intensywne treningi. Uczestnicy korzystali również z atrakcji oferowanych przez hotel i jego malownicze położenie. Czas wolny wypełniały im między innymi kąpiele w jeziorze Czos i na basenie, seanse filmowe, zabawy na placach zabaw, rejs statkiem po jeziorze oraz liczne gry zespołowe.

Nowe umiejętności i przyjaźnie

Zespół wrócił do Dęblina z nowymi doświadczeniami i umiejętnościami. Wspólnie spędzony czas był doskonałą okazją do integracji, nawiązania nowych przyjaźni i wspólnej zabawy, co dodatkowo wzmocniło całą grupę przed nowym sezonem artystycznym.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/07/2025 16:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości