Mieszkańcy gminy zyskali miejsce do przekazywania plastikowych nakrętek. Specjalny pojemnik w kształcie serca pojawił się przed Urzędem Gminy
Na pomysł ustawienia niewielkiego, ale przydatnego obiektu wpadł wójt Kłoczewa Zenon Stefanowski. Stroną techniczną zajęły się natomiast okoliczne firmy. Metalową konstrukcję wykonał producent maszyn rolniczych, firma „Agro-Lift” z Bazanowa. Zaś kratkę uniemożliwiającą wypadanie korków ufundowało przedsiębiorstwo „Osko-Plast” na co dzień produkujące sita do kombajnów.
Zbierane nakrętki będą przeznaczane na wsparcie leczenia, rehabilitację i zakup sprzętu dla przewlekle chorych dzieci. - Zachęcam wszystkich, a w szczególności szkoły młodzież i dzieci do organizacji zbiórek i wrzucania nakrętek. Niech nasze serce zapełnia się jak najszybciej i jak najczęściej – zachęca włodarz gminy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze