Reklama

Zbiórka krwi w ZSZ nr 1 w Dęblinie

LUT01

ZSZ nr 1 w Dęblinie godz: 09:00

 

"Łączy nas krew, która ratuje życie" takie hasło promuje w tym roku Akcję Honorowego Krwiodawstwa organizowaną w szkole ZSZ nr 1 w Dęblinie.  Każdy chętny do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty i po lekkim posiłku. Niezbędny będzie dowód osobisty ze zdjęciem i numerem pesel. 

 

 

 

 

 

Wszystkie niezbędne informacje oraz uprawnienia krwiodawców można znaleźć na stronie www.gov.pl/web/nck/uprawnienia-krwiodawcow

 

 

Lista oraz możliwość zapisania się - biblioteka szkolna ZSZ Nr 1 Dęblin. 

 

 

 

 

 


 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości