Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie wzięli udział w pokazach z fizyki
Młodzież z dęblińskiego ogólnika, ucząca się fizyki na poziomie rozszerzonym, wzięła udział w wycieczce edukacyjnej na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczelnia od lat organizuje pokazy dla uczniów szkół średnich.
Pokazy były wizualizacją zagadnień poznawanych na lekcjach, rozwijały zainteresowanie zjawiskami fizycznymi i wskazywały ich praktyczne zastosowanie. Nasi uczniowie chętnie włączali się do demonstracji doświadczeń. Była to cenna lekcja fizyki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze