Reklama

Zgłębiali tajniki fizyki

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie wzięli udział w pokazach z fizyki

Młodzież z dęblińskiego ogólnika, ucząca się fizyki na poziomie rozszerzonym, wzięła udział w wycieczce edukacyjnej na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczelnia od  lat organizuje pokazy dla uczniów szkół średnich. 

Pokazy były wizualizacją zagadnień poznawanych na lekcjach, rozwijały zainteresowanie zjawiskami fizycznymi i wskazywały ich praktyczne zastosowanie. Nasi uczniowie chętnie włączali się do demonstracji doświadczeń. Była to cenna lekcja fizyki.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości