Za nami kolejna udana, godna naśladowania inicjatywa Gminnego Porozumienia Samorządowego. Po pełnych energii piknikach na lodowisku osiedla Jarmołówka tym razem samorządowcy z GPS zaprosili mieszkańców na zimowy piknik na osiedle Kochanowskiego.
To było wyjątkowe popołudnie spędzone w malowniczym, zimowym krajobrazie wśród białego puchu, radosnych okrzyków i rodzinnej atmosferze. Rodzice i dzieci wspólnie korzystali z uroków zimy, a osiedlowe boisko zamieniło się w tętniące życiem centrum integracji i dobrej zabawy.
Nie brakowało uśmiechów, pozytywnej energii i serdecznych rozmów. Dzieci bawiły się znakomicie. Ich radość i śmiech towarzyszyły przez cały czas trwania wydarzenia. Mimo zimowej aury atmosfera była ciepła, pełna życzliwości, bliskości i wspólnej radości z bycia razem.
Podobnie jak podczas wcześniejszych pikników samorządowcy z GPS zadbali o najmłodszych i ich opiekunów, zapewniając im bezpłatny poczęstunek z grilla oraz słodkie przysmaki. W zimowej scenerii aromatyczne potrawy i ciepłe przekąski smakowały wyjątkowo dodając energii do kolejnych zabaw.
konkursy i zabawy na śniegu dla dzieci i dorosłych,
wspólne aktywności na świeżym powietrzu,
grill oraz słodki poczęstunek – wszystko dostępne bezpłatnie dla uczestników,
muzyka i mnóstwo dobrej zabawy.
Pani Beacie Babik za profesjonalne przeprowadzenie rywalizacji sportowych,
Druhom z OSP KSRG Ryki za obecność i wspólne animacje,
Koło PZW Czysta Woda Ryki za pomoc techniczną,
KGW w Rykach Zakręceni w Tańcu Jarmołówka za wsparcie i zaangażowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze