Reklama

Zimowy piknik na Kochanowskiego z GPSem kolejnym sukcesem

Za nami kolejna udana, godna naśladowania inicjatywa Gminnego Porozumienia Samorządowego. Po pełnych energii piknikach na lodowisku osiedla Jarmołówka tym razem samorządowcy z GPS zaprosili mieszkańców na zimowy piknik na osiedle Kochanowskiego.

To było wyjątkowe popołudnie spędzone w malowniczym, zimowym krajobrazie wśród białego puchu, radosnych okrzyków i rodzinnej atmosferze. Rodzice i dzieci wspólnie korzystali z uroków zimy, a osiedlowe boisko zamieniło się w tętniące życiem centrum integracji i dobrej zabawy.

Nie brakowało uśmiechów, pozytywnej energii i serdecznych rozmów. Dzieci bawiły się znakomicie. Ich radość i śmiech towarzyszyły przez cały czas trwania wydarzenia. Mimo zimowej aury atmosfera była ciepła, pełna życzliwości, bliskości i wspólnej radości z bycia razem.

Reklama

Podobnie jak podczas wcześniejszych pikników samorządowcy z GPS zadbali o najmłodszych i ich opiekunów, zapewniając im bezpłatny poczęstunek z grilla oraz słodkie przysmaki. W zimowej scenerii aromatyczne potrawy i ciepłe przekąski smakowały wyjątkowo dodając energii do kolejnych zabaw.

W programie wydarzenia znalazły się:

  • konkursy i zabawy na śniegu dla dzieci i dorosłych,

  • wspólne aktywności na świeżym powietrzu,

  • grill oraz słodki poczęstunek – wszystko dostępne bezpłatnie dla uczestników,

  • muzyka i mnóstwo dobrej zabawy.

Organizatorzy składają szczególne podziękowania:

  • Pani Beacie Babik za profesjonalne przeprowadzenie rywalizacji sportowych,

    Reklama
  • Druhom z OSP KSRG Ryki za obecność i wspólne animacje,

  • Koło PZW Czysta Woda Ryki za pomoc techniczną,

  • KGW w Rykach Zakręceni w Tańcu Jarmołówka za wsparcie i zaangażowanie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/02/2026 15:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości