Były przewodniczący os. Lotnisko miał 62 lata
Wczoraj (18 listopada) w szpitalu zmarł Piotr Badaj. Od kwietnia był odpowiedzialny za infrastrukturę miejskiego stadionu oraz place zabaw należące do miasta. Jego zadaniem było uzdrowienie dęblińskiego sportu. To on wprowadził wiele udogodnień na stadionie miejskim oraz poprawił organizację funkcjonowania obiektu. Chciał, aby w Dęblinie powstał jeden silny klub piłkarski. Planował stworzyć m.in. dziewczęcą drużynę piłkarską, a w najbliższym czasie wyremontować trybuny.
Był emerytowanym żołnierzem oraz byłym przewodniczący zarządu osiedla Lotnisko. Miał 62 lata.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w kościele pw. Matki Bożej Loretańskiej w Dęblinie we czwartek o godz. 12.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze