Reklama

Zmarł Tadeusz Stoń. Miał 61 lat

Były trener sportowy zmarł w swoim domu w Zalesiu. Przegrał walkę z chorobą nowotworową

Tadeusz Stoń, głosami Czytelników został wybrany najpopularniejszym trenerem 2018 roku w Plebiscycie "Twojego Głosu". Trener nordic walking ze 'Step by Step', jako pierwszy w powiecie zaczął na poważnie traktować "chodzenie z kijkami". Startował w mistrzostwach świata zajmując 8 miejsce. Niestety z powodu choroby nie pojawił się na Gali Sportu. - Życie przyniosło mi niezwykłą niespodziankę - mówił Trener Roku w nagraniu. - Szczególnie dziękuję tym, z którymi przez ostatnie lata trenowałem. Przez to wyróżnienie dodaliście mi sił do dalszej walki, którą obecnie toczę - podkreślił. Choroba nie "odpuściła". Przyszła niespodziewanie. Pod koniec ubiegłego roku. Jeszcze kilka dni przed jej zdiagnozowaniem Tadeusz Stoń brał udział w zawodach. Ostatnie miesiące spędził przykuty do łóżka. Nie mógł już wsiąść na swój ulubiony rower, czy sięgnąć po kijki, aby pokonać kolejne kilometry. 

Przed laty był piłkarzem a następnie trenerem Amatora Leopoldów Rososz. Ze sportem związał swoje życie zawodowe. Pracował jako instruktor w Miejsko Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rykach.

Reklama

Zmarł w dziś po południu

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-11-04 18:32:28

    Wspaniały facet, kolega, ojciec i... człowiek.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-11-04 20:02:10

    Wieczny odpoczynek racz mu dać panie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    chelsea - niezalogowany 2019-11-05 23:13:10

    Spoczywaj w pokoju dobry człowieku dziękuję za to że Cię mogłem poznać jako młody chłopak wiele lat temu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości