Reklama

Zmarła nauczycielka ryckiego Mechanika. Miała koronawirusa

Uczyła matematyki wiele pokoleń mieszkańców powiatu ryckiego

Dzisiaj do Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Władysława Korżyka dotarła smutna wiadomość. W wieku 60 lat zmarła jedna z nauczycielek tej szkoły. Od paru tygodni walczyła z chorobą. Miała koronawirusa. Niestety choroba okazała się silniejsza. Jadwiga Mościcka - Wróbel zmarła 17 listopada.

Była wieloletnią nauczycielką "Korżyka". Do pracy w Rykach dojeżdżała z Puław, gdzie mieszkała. Wychowała setki uczniów na porządnych ludzi. . - Wiem, że była lubiana przez swoich uczniów i bardzo szanowana - mówi dyrektor Marek Ochap. W ZSZ nr 1 w Rykach Jadwiga Mościcka - Wróbel uczyła matematyki. - Bardzo ciepła i przyjacielska. Dusza człowiek. Sumienna, pracowita, dbająca o swoich wychowanków, o dobre imię szkoły. Oddana swojej pracy - wspomina dyrektor Ochap. Bardzo chętnie angażowała się w działalność szkoły. To ona układała plan lekcji dla szkoły.

Reklama

- Za wcześnie... - mówi Marek Ochap. - Swoją postawą na pewno dawała dobry przykład innym. Z nikim nie była nawet w najdrobniejszym konflikcie.Wszyscy ją lubiliśmy i szanowaliśmy. Na długo pozostanie w naszej pamięci jako dobry człowiek - podkreśla dyrektor Ochap.

Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona 20 listopada (piątek) w kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Łukowie o godzinie 14;00.

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ***** *** - niezalogowany 2020-11-18 17:31:01

    Pisowskie kur*y mają krew na rękach, po cholore otwierali szkoły?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • @ - niezalogowany 2020-11-20 00:15:40

    Wyp***aj ruski trollu!

    • Zgłoś wpis
  • ***** *** - niezalogowany 2020-11-21 13:56:16

    Z Rosją nic wspólnego nie mam, w sumie nie rozumiem dlaczego miałbym mieć. Mi zależy na ludziach w przeciwieństwie do pisu.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości