Jeśli chcesz podziękować policjantowi, który pomógł ci w trudnej sytuacji związanej z przemocą w rodzinie, zgłoś go do konkursu
Wiemy, jakie znaczenie ma reakcja policjantów na wezwanie do awantury domowej - jeśli jest dobrze przeprowadzona, a dalsze działania konsekwentne, to może być początkiem końca dramatu w rodzinie. Coraz częściej pokrzywdzeni mówią pozytywnie o pracy policjantów. Takich właśnie policjantów Policja chce nagradzać i popularyzować ich postawy. Dlatego corocznie Komenda Główna Policji organizuje konkurs pod hasłem "Policjant, który mi pomógł".
Jego celem jest podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.
Zgodnie z Regulaminem, Kandydatów zgłaszać mogą osoby indywidualne, organizacje i instytucje. Termin upływa 27 czerwca. Formularze zgłoszeniowe (do wypełnienia na komputerze/do wydrukowania) można znaleźć na stronie www.policja.gov.pl. Należy je wysłać na adres poczty elektronicznej e-mail: [email protected].
Laureatów konkursu wybiera Komisja, w skład której wchodzi przedstawiciel Biura Prewencji KGP oraz laureaci 3 ostatnich edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł”.
Formularz zgłoszenia zawiera w szczególności:
a) imię nazwisko lub nazwę Uczestnika Konkursu,
b) adres zamieszkania lub siedziby Uczestnika Konkursu,
c) numer telefonu kontaktowego oraz w miarę możliwości adres poczty elektronicznej Uczestnika Konkursu,
d) dane kandydata: stopień, imię, nazwisko, stanowisko służbowe, jednostka organizacyjna Policji,
e) uzasadnienie zgłoszenia,
f) w miarę możliwości podpis,
g )oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika Konkursu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Najlepsze interwencje to sa w przypadku Konrada z Poniatowskiego robi co chce wariat
Ten formularz to zajebista sprawa,mam podać wszystkie dane policjanta,łacznie z numerem telefonu adres zamieszkania jtd ktory mi pomogłA co mam zrobić jak policjament był nie mowa?
Jaka policja ? W rykach nie widać policji w ogóle A w piątek lub sobotę to burdel na całych rykach A żadnego policjanta . Skalski syf rynek syf jarmolowka syf Witosa syf fregata syf
A to są jacyś policjanci, którzy pomagają? Bo więcej słyszy się o takich, którzy szkodzą lub są na pasku władzy np: dowozy wieśmaków, konfetti, pałowanie ludzi za brak maseczek, a z naszego podwórka pobicie faceta na posterunku itp
Najlepsze interwencje to sa w przypadku Konrada z Poniatowskiego robi co chce wariat
Ten formularz to zajebista sprawa,mam podać wszystkie dane policjanta,łacznie z numerem telefonu adres zamieszkania jtd ktory mi pomogłA co mam zrobić jak policjament był nie mowa?
Jaka policja ? W rykach nie widać policji w ogóle A w piątek lub sobotę to burdel na całych rykach A żadnego policjanta . Skalski syf rynek syf jarmolowka syf Witosa syf fregata syf