Reklama

Znów za drogo. Czy gmina dołoży 150 tys. zł na remont OSP ?

Na dzień dzisiejszy nie zapadły żadne decyzje

Zakończył się drugi przetarg na modernizację remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłoczewie. Wpłynęły dwie oferty. Pol-Bud z Ciecierzyna zaproponował niespełna 733 tys. zł. Dachmar ze Starego Zadybia - nieco ponad 668 tys. zł. Jak wynika z dokumentacji gmina zabezpieczyła na inwestycję ponad 522 tys. zł.

Na razie nie wiadomo czy kwota zostanie zwiększona, tak aby remont doszedł do skutku. - Obecnie badamy złożone oferty. Decyzja zapadnie w najbliższych dniach - mówi Zbigniew Gałązka, z-ca wójta gminy Kłoczew.

Reklama

Jest to już drugi przetarg. Dwa miesiące temu oferty, które wpłynęły również przekraczały budżet gminy przeznaczony na to zadanie.

 

Przypomnijmy, że modernizacja świelico-strażnicy obejmie szeroki zakres robót. To m.in.:

 - rozebranie pokrycia dachowego

- demontaż stolarki okiennej zewnętrznej i wewnętrznej

- demontaż stolarki drzwiowej zewnętrznej

- wykonanie nowego dachu

- wykonanie izolacji stropów nad ostatnią kondygnacją

- montaż okładzin gipsowo-kartonowych - sufit powieszany poddasza - w sali na piętrze oraz klatka schodowa i korytarz na parterze

Reklama

- montaż stolarki okiennej i drzwiowej

- roboty malarskie

 

 

(fot. OSP KŁOCZEW)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Julia - niezalogowany 2021-06-10 14:56:29

    Zenek dołoży Zenek dosypie Możecie być spokojni Bądź jak Zenek Dbaj o OSP

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mario - niezalogowany 2021-06-10 15:18:54

    Tylko nie firma DachMar... Masakra.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Panek - niezalogowany 2021-06-10 15:27:50

    DachMar, kiedyś robili mi dach. Nigdy więcej, nie polecam. ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości