Starosta Dariusz Szczygielski w imieniu zarządu powiatu ryckiego życzy mieszkańcom zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych
Starosta rycki dziękuje także pracownikom służby zdrowia oraz innych instytucji, którzy w czasie epidemii godnie wykonują swoją pracę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze