Reklama

Mateusz Niedziela wygrywa na Turnieju Pawła Skrzecza

Mateusz Niedziela z SFC 24 Dęblin pokonał Adriana Obrębskiego z Pułtuska w kategorii 80 kg podczas Turnieju Bokserskiego ,,Paweł Skrzecz Zaprasza na Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych''

Pojedynek odbył się 12 września w Akademii Walki w Warszawie. Przeciwnik był od mnie wyższy i cięższy - mówi Mateusz Niedziela - Pierwsza runda była dynamiczna, Leciał cios za ciosem. W przerwie do drugiej rundy do mojego narożnika podszedł Igor Jakubowski (wicemistrz Europy i trzykrotny mistrz Polski w boksie przyp.aut.) i dal mi kilka wskazówek. Druga runda była trochę spokojniejsza. Mój przeciwnik był już zmęczony. Wykorzystałem to i narzuciłem swoje tempo. W ostatnim, trzecim starciu także dominowałem. Mimo przewagi warunków fizycznych rywala wygrałem walkę jednogłośną decyzją sędziów.

Dla 17 letniego Mateusza Niedzieli była to druga walka w Akademii Walki Pawła Skrzecza.

Reklama

1 lutego 2020 roku pokonał na punkty Tymoteusza Cieślika z Radomia.                    W październiku 2019 roku bokser z Dęblina przegrał z Gabrielem Wodnickim w Lidze Gladiatorów zorganizowanej w Bełchatowie.

Wrócę do walki Mateusza w Bełchatowie.- mówi Leszek Grzyb trener zawodników SFC 24 Dęblin.- Propozycję startu w Bełchatowie dla moich zawodników otrzymałem od organizatora o pierwszej w nocy, na dwa dni przed walkami. Wtedy zwolniły się dwa miejsca na gali, więc szybko zadzwoniłem do chłopaków. Pojechaliśmy we trzech. Ja , Radek Kolek i Mateusz Niedziela. Choć chłopaki byli w sumie nieprzygotowani to bez wahania zgodzili się walczyć. Radek wygrał przez nokaut. Mateusz dostał przeciwnika doświadczonego i kilka kilogramów cięższego. Przegrał na punkty, ale wykazał się zmysłem. Odjęto mu punkty za uderzenie przed czasem. To mogło mieć wpływ na wynik. Starty w Akademii Walki to już inna bajka. Mateusz jedzie przygotowany i ... wygrywa

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-09-19 19:43:01

    Chłopie weź się za inny sport jak nie chcesz stracić zdrowia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-09-20 01:20:35

    Mateusz obys zszedł dalej niz igorek ktory woli wystepowac w glupotacg typu big brother niz myslec powaznie o boksie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Paweł Grzyb. - niezalogowany 2020-09-21 03:48:29

    Jeżeli nie wiesz o co chodziło z Igorkiem, to lepiej zewrzyj otwór gębowy.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości