Od 19 października w Szpitalu Powiatowym w Rykach jest 19 łóżek dla pacjentów chorych na covid-19, w tym jedno łóżko tzw. respiratorowe
Taką decyzję podjął wojewoda lubelski 20 października, zmieniając wcześniej wydane rozporządzenie mówiące o 9 łóżkach.
Szpital w Rykach, do wygaszenia ogniska epidemicznego wywołanego koronawirusem, będzie świadczył opiekę zdrowotną w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19.
Fot. Archiwum TG
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Radni powiatowi, pytał Was ktoś o zdanie? Przez rok powiat dojony z kasy a wojewoda, pewnie za przyzwoleniem starosty podejmuje decyzję. Brawo władza.
Co za idiota...
Źle że leczą na covid
Powiat Rycki to samorząd, czy może już urząd rejonowy?
A może Ty jesteś z grupy tych co rozwalił szpital takie idiotyzmy piszesz
Jak czytam te komentarze, kto rozwalił a kto utrzymał to jedno stwierdzenie nasuwa się samo, że szpitala poprawnie działającego w Rykach nadal brak!!!
Jak czytam te komentarze, kto rozwalił a kto utrzymał to jedno stwierdzenie nasuwa się samo, że szpitala poprawnie działającego w Rykach nadal brak!!!
To wy........ac jak wam w rykach nie pasuje
Ciekawa, gościnna uwaga z jednym zapytaniem, czy rodowitego mieszkańca, czy przedstawiciela władzy?
Radni powiatowi, pytał Was ktoś o zdanie? Przez rok powiat dojony z kasy a wojewoda, pewnie za przyzwoleniem starosty podejmuje decyzję. Brawo władza.
Co za idiota...
Źle że leczą na covid