W Zosinie doszło do zderzenia samochodu z motocyklem Suzuki. Ranny 21-letni motocyklista trafił do szpitala. Policja zabezpieczyła ślady i prowadzi dochodzenie, aby ustalić dokładny przebieg zdarzenia oraz apeluje o ostrożność na drogach.
W poniedziałek, 20 kwietnia, około godziny 14:00, w miejscowości Zosin doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów: samochodu osobowego marki Dacia oraz motocykla Suzuki.
Na miejsce przyjechali policjanci z Ryk. Zastali uszkodzone pojazdy i rannego motocyklistę. 21-letni mieszkaniec powiatu ryckiego został przewieziony do szpitala, gdzie otrzymał pomoc medyczną.
Do zdarzenia doszło podczas manewru wymijania. Dacią kierowała 52-letnia mieszkanka powiatu ryckiego, motocyklem jechał 21-letni mężczyzna. Policja ustaliła, że oboje byli trzeźwi i mieli wymagane uprawnienia do kierowania pojazdami.
Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację. Trwa postępowanie, które ma wyjaśnić dokładne przyczyny oraz przebieg zdarzenia.
Wraz z nadejściem wiosny na drogach pojawia się więcej motocykli, motorowerów i innych jednośladów. To uczestnicy ruchu szczególnie narażeni na skutki wypadków, dlatego kierowcy samochodów i sami motocykliści muszą zachować większą ostrożnośc.
Policja przypomina i apeluje o rozwagę:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze