O wypadku na drodze nr 48 pisaliśmy 14 sierpnia. Kierowca ciemnego kombi wyprzedzał forda ka. Swoją nieodpowiedzialnością doprowadził do wypadku i uciekł z miejsca zdarzenia
Kierowca forda ka jechał w kierunku Moszczanki. Zaczął wyprzedzać go inny samochód. Niestety kierujący nim rozpoczął manewr wyprzedzania, gdy z naprzeciwka zbliżał się opel vectra. Kierowca vectry, chcąc uniknąć czołowego zderzenia, zaczął zwalniać i maksymalnie zjeżdżać na prawą stronę jezdni, by zrobić miejsce dla nadjeżdżającego z naprzeciwka auta. Kierowca forda ka, widząc niebezpieczną sytuację, także zjechał na prawo. Niestety złapał pobocza i jego samochód wyrzuciło na przeciwny pas. Uderzył w bok opla vectry. Opel dachował, a ford w wyniku uderzenia, wpadł do rowu po drugiej stronie drogi.
Kierowca forda, mieszkaniec powiatu ryckiego, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Tam, w wyniku doznanych obrażeń zmarł.
Osoby, które podróżowały drogą krajową nr 48 w dniu 14 sierpnia około godz. 16:00 pomiędzy Moszczanką a Kockiem, posiadające w samochodzie rejestrator jazdy, a także osoby posiadające wiedzę na temat sprawcy tego zdarzenia lub pojazdu, jakim się poruszał proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Rykach pod nr 81 865 02 10 lub 112.
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czarne Volvo kombi. Mamy nagrania
Opublikujcie kawałek nagrania może ktoś szybciej skojarzy auto
Wydajcie go, bo jeszcze zabije kogoś znów. Niech nie czuję się bezkarny. Taki idiota może zabić na drodze kogoś z naszych bliskich.
Minęło już 5 dni i dalej nie potrafią go znaleść. Przy tej technologii to te numery powinni mieć na drugi dzień.
Obym nie musiał zwątpić w policje, bo gdy poniosą porażkę w tej sprawie to... Właśnie przy dzisiejszej technologii...
https://ibb.co/GkMYG5s czy to nie ktos z LRY? I Ten ktos sprzedaje wlasnie teraz to auto na olx???
https://ibb.co/GkMYG5s
Z mojej obróbki zdjęć myślę że należy trochę dalej szukać. Wyslalem tam gdzie trzeba moje podejrzenia.
Jebać Ryckie psy tych pierdolonych matołów! < Nie liczcie na tych matołów, są tak tępi i głupi że nie znaleźli by nawet pływającego na powierzchni gówna w szambie.
Zostałem napadnięty i pobity, zakrwawiony i ledwo idąc poszedłem na psiarnie zgłosić pobicie to mi kurwa jebana kazała przyjść później (nie wiem co ta dziwka rozumiała mówiąc- później) i mnie odprawili z bilecikiem. Poszedłem na drugi dzień i to samo.
PIERDOLIĆ PSY PEDAŁÓW!!!!
Sam zacząłem poszukiwania tego skurwiela co mnie napadł i jak go znajdę to połamię mu ręce i nogi.
Czarne Volvo kombi. Mamy nagrania
Opublikujcie kawałek nagrania może ktoś szybciej skojarzy auto
Wydajcie go, bo jeszcze zabije kogoś znów. Niech nie czuję się bezkarny. Taki idiota może zabić na drodze kogoś z naszych bliskich.