Mateusz Gos z Warki na 10 km, a na 5 km Michał Jamioł z Kielc. To triumfatorzy 3. Biegu Ciołka w Rykach w kategorii open
Wśród kobiet najszybsza na 10 km była Daria Paśnicka z Łaskarzewa, a na 5 km Maryś Wielgosz z Lublina. W kategorii "junior" (2,5 km) najlepiej pobiegł Jakub Strzelczyk z Głowaczowa. Rywalizację osób na wózkach (5 km) wygrał Piotr Pieńkosz z Dęblina. Wśród zawodników nordic walking (5 km) wygrał Dariusz Borkowski z Siedlec.
W klasyfikacji drużynowej (3+1) na 10 km zwyciężyli zawodnicy WKZ Kozienice BBL, a na 5 km biegacze Dęblińskiego Stowarzyszenia Sportowego „Orlęta”.
Najliczniejszą ekipą podczas 3. Biegu Ciołka była drużyna WKZ Kozienice BBL i to oni wygrali klasyfikację MultiEkipa.
Serdecznie gratulujemy wyników oraz dziękujemy za udział w kolejnej odsłonie Biegu Ciołka.
Relacja z biegu w środowym wydaniu "Twojego Głosu" (28 sierpnia).
Realizacja wideo: Adrian Łysiak - Add Movie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wielka szkoda że podajecie tylko 1 miejsce w kat. mężczyzn w nordic, a gdzie kobiety?.........
Wielka szkoda że podajecie tylko 1 miejsce w kat. mężczyzn w nordic, a gdzie kobiety?.........