Reklama

Młodzież z ZSZ nr 2 Dęblin z sukcesami w Kocku! Dwa medale na Ogólnopolskich Biegach Ulicznych

Reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie pokazali wielką formę i wolę walki podczas XXXI Ogólnopolskich Biegów Ulicznych Pamięci Generała Franciszka Kleeberga w Kocku. Mimo wyjątkowo wymagającej trasy, dęblińscy uczniowie wywalczyli dwa miejsca na podium i kilka pozycji w ścisłej czołówce.

Miejsca na podium i w czołówce

Lekkoatleci z dęblińskiej szkoły wrócili z Kocka z podniesionymi głowami i znakomitymi wynikami. Jak informuje szkoła, trasa była "naprawdę wymagająca", ale zawodnicy ZSZ nr 2 "pokazali ogromną wolę walki, siłę i sportowego ducha!".

Wyniki w biegu dziewcząt:

Wiktoria Sadura – 3. miejsce (medal brązowy)

Wiktoria Chabros – 4. miejsce

Daria Bachanek – 7. miejsce

Wyniki w biegu chłopców:

Artur Bichta – 2. miejsce (medal srebrny)

Konrad Stefanek – 7. miejsce

Wielkie brawa i gratulacje dla całej drużyny za sportowego ducha i sukces w XXXI Ogólnopolskich Biegach Ulicznych!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości