Reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie pokazali wielką formę i wolę walki podczas XXXI Ogólnopolskich Biegów Ulicznych Pamięci Generała Franciszka Kleeberga w Kocku. Mimo wyjątkowo wymagającej trasy, dęblińscy uczniowie wywalczyli dwa miejsca na podium i kilka pozycji w ścisłej czołówce.
Lekkoatleci z dęblińskiej szkoły wrócili z Kocka z podniesionymi głowami i znakomitymi wynikami. Jak informuje szkoła, trasa była "naprawdę wymagająca", ale zawodnicy ZSZ nr 2 "pokazali ogromną wolę walki, siłę i sportowego ducha!".
Wyniki w biegu dziewcząt:
Wiktoria Sadura – 3. miejsce (medal brązowy)
Wiktoria Chabros – 4. miejsce
Daria Bachanek – 7. miejsce
Wyniki w biegu chłopców:
Artur Bichta – 2. miejsce (medal srebrny)
Konrad Stefanek – 7. miejsce
Wielkie brawa i gratulacje dla całej drużyny za sportowego ducha i sukces w XXXI Ogólnopolskich Biegach Ulicznych!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze