Wróć do artykułu

Zdjęcia Młodzież z ZSZ nr 2 Dęblin z sukcesami w Kocku! Dwa medale na Ogólnopolskich Biegach Ulicznych - fotorelacja

06/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl

Fotografie Biegi Ryki

Lekkoatleci z ZSZ nr 2 z Dęblina wrócili z Kocka z podium i czołówki. Mimo wymagającej trasy, uczniowie pokazali ogromną wolę walki i sportowy duch. W biegu dziewcząt Wiktoria Sadura zajęła 3. miejsce, Wiktoria Chabros 4., a Daria Bachanek 7. W biegu chłopców Artur Bichta zdobył srebrny medal, a Konrad Stefanek był 7. Gratulacje dla całej drużyny za sukces!

Dęblin - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości