06/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
Lekkoatleci z ZSZ nr 2 z Dęblina wrócili z Kocka z podium i czołówki. Mimo wymagającej trasy, uczniowie pokazali ogromną wolę walki i sportowy duch. W biegu dziewcząt Wiktoria Sadura zajęła 3. miejsce, Wiktoria Chabros 4., a Daria Bachanek 7. W biegu chłopców Artur Bichta zdobył srebrny medal, a Konrad Stefanek był 7. Gratulacje dla całej drużyny za sukces!