Reklama

300 gram marihuany u 33 latka z Ryk

Mężczyźnie grozi nawet 3 lata więzienia

Do odkrycia narkotyków doszło w piątek. Kryminalni z ryckiej komendy otrzymali informację, że mieszkający na jednym z osiedli 33-latek, może posiadać środki odurzające. - Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów, a w domku na jego działce znaleziono prawie 300 gram marihuany - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Mieszkaniec ryk trafił na komendę. Wobec niego został zastosowany dozór policyjny. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-23 19:10:38

    To nie jest narkotyk

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-09-23 19:28:23

    W związku z tym, że nie raz i dwa przechodziłem koło szpitala w Rykach ( kto taki pamięta) to trochę na medycynie się znam, a z tego co wiem to marihuana ma właściwości lecznicze, a z tego co wiem, bo nie raz i nie dwa chodziłem po ulicy Zielonej to ma ona podobne właściwości jak chmiel w temacie dobrego humoru. W związku z tym, że nie raz i nie dwa byłem w sklepie na rogu, który podobnie jak szpital nie wytrzymał szybkości kapitalizmu to wiem, że gorzej na organizm nie tylko ludzi, bo nawet Jarząbek pił z psem działa wódka. Z tego co udało mi się obliczyć na exel to wygląda na to, że życie drogówki było by nudne, gdyby nie pijani kierowcy zaś kryminalnych gdyby legalna była by marihuana. Jednak exel niczym wróżbita Maciej podaje, że to błędne koło i że te więzienia za posiadanie to nas podatników kosztują więcej niż 500+ dla patoli ( patrolom się należy tylko karna robota). Utrzymanie Pana w więzieniu przez 3 lata, premią dla szeryfa za złapanie groźnego gangusa, koszty sprawy sądowej... Najlepiej było, by zakazać wódy wtedy większość z pieniędzy idącą na utrzymanie drogówki ( nie było, by pijanych kierowców to i super bohaterów mniej,) poszły, by na utrzymanie Pana 3 lata w więzieniu. Kandydacie na Burmistrza i inni obywatele co wynajem to ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-23 19:40:21

    To jest narkotyk dzbanie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości