Mężczyźnie grozi nawet 3 lata więzienia
Do odkrycia narkotyków doszło w piątek. Kryminalni z ryckiej komendy otrzymali informację, że mieszkający na jednym z osiedli 33-latek, może posiadać środki odurzające. - Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów, a w domku na jego działce znaleziono prawie 300 gram marihuany - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Mieszkaniec ryk trafił na komendę. Wobec niego został zastosowany dozór policyjny. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To nie jest narkotyk
W związku z tym, że nie raz i dwa przechodziłem koło szpitala w Rykach ( kto taki pamięta) to trochę na medycynie się znam, a z tego co wiem to marihuana ma właściwości lecznicze, a z tego co wiem, bo nie raz i nie dwa chodziłem po ulicy Zielonej to ma ona podobne właściwości jak chmiel w temacie dobrego humoru. W związku z tym, że nie raz i nie dwa byłem w sklepie na rogu, który podobnie jak szpital nie wytrzymał szybkości kapitalizmu to wiem, że gorzej na organizm nie tylko ludzi, bo nawet Jarząbek pił z psem działa wódka. Z tego co udało mi się obliczyć na exel to wygląda na to, że życie drogówki było by nudne, gdyby nie pijani kierowcy zaś kryminalnych gdyby legalna była by marihuana. Jednak exel niczym wróżbita Maciej podaje, że to błędne koło i że te więzienia za posiadanie to nas podatników kosztują więcej niż 500+ dla patoli ( patrolom się należy tylko karna robota). Utrzymanie Pana w więzieniu przez 3 lata, premią dla szeryfa za złapanie groźnego gangusa, koszty sprawy sądowej... Najlepiej było, by zakazać wódy wtedy większość z pieniędzy idącą na utrzymanie drogówki ( nie było, by pijanych kierowców to i super bohaterów mniej,) poszły, by na utrzymanie Pana 3 lata w więzieniu. Kandydacie na Burmistrza i inni obywatele co wynajem to ?
To jest narkotyk dzbanie
Terminem marihuana nazywa się substancję psychoaktywną z liści oraz szczytów kwiatowo-nasiennych konopi indyjskich (Cannabis sativa). Z żywicy krzewu tej rośliny robi się także haszysz. Konopie siewne uprawiano już 10 tys. lat temu. Z rośliny produkowano przede wszystkim worki, sznurki i liny okrętowe oraz ubrania. Dodawano ją też do paszy dla zwierząt. Znano też psychoaktywne działanie tej rośliny. Właściwości konopi spowodowały, że od połowy XVIII wieku stała się popularnym lekiem. Nalewki z konopi stosowano na migreny, nerwice, dolegliwości jelitowe. Były dostępne w aptekach bez recepty. Nieżyjący już prof. Jerzy Vetulani, psychofarmakolog, neurobiolog i propagator badań nad medycznymi aspektami zastosowania marihuany, pisał, że w XIX w. została ona uznana w Ameryce za złoty lek na migreny, bezsenność i brak apetytu. Konopie zawierają w sobie mnóstwo substancji chemicznych, wśród których ponad kilkadziesiąt pochodzi z grupy kannabinoidów odpowiadających za psychoaktywne działanie rośliny. Głównym składnikiem psychoaktywnym jest THC (delta-9-tetrahydrokannabinol). Trefliku!
Domagam się ścigania i ukarania tych 10 000 za tak wielkie przestępstwo no i oczywiście profesora bo jakoś te badania robił - musiał posiadać tego szatana. Matkę naturę też ukarać, że wypuściła taki niesympatyczny chwast. W ogóle to wszystkich ukarać.
Trzeba przestrzegać prawa, czy lecznicza czy nie .Od zmian są posłowie senatorzy i poza rządowe instytucje z własnymi projektami itd.
Państwo nie lubi konkurencji w obrocie narkotykami.
@ Rysiek Z Twojej zamotanej wypowiedzi można wywnioskować że prawdopodobnie możesz być pod wpływem jakiejś nieokreślonej substancji.
Szeroka akcja we współpracy z DEA zakończyła się zlikwidowaniem kolejnego niebezpiecznego kartelu narkotykowego. Społeczeństwo może odetchnąć z ulgą.
To nie jest narkotyk
W związku z tym, że nie raz i dwa przechodziłem koło szpitala w Rykach ( kto taki pamięta) to trochę na medycynie się znam, a z tego co wiem to marihuana ma właściwości lecznicze, a z tego co wiem, bo nie raz i nie dwa chodziłem po ulicy Zielonej to ma ona podobne właściwości jak chmiel w temacie dobrego humoru. W związku z tym, że nie raz i nie dwa byłem w sklepie na rogu, który podobnie jak szpital nie wytrzymał szybkości kapitalizmu to wiem, że gorzej na organizm nie tylko ludzi, bo nawet Jarząbek pił z psem działa wódka. Z tego co udało mi się obliczyć na exel to wygląda na to, że życie drogówki było by nudne, gdyby nie pijani kierowcy zaś kryminalnych gdyby legalna była by marihuana. Jednak exel niczym wróżbita Maciej podaje, że to błędne koło i że te więzienia za posiadanie to nas podatników kosztują więcej niż 500+ dla patoli ( patrolom się należy tylko karna robota). Utrzymanie Pana w więzieniu przez 3 lata, premią dla szeryfa za złapanie groźnego gangusa, koszty sprawy sądowej... Najlepiej było, by zakazać wódy wtedy większość z pieniędzy idącą na utrzymanie drogówki ( nie było, by pijanych kierowców to i super bohaterów mniej,) poszły, by na utrzymanie Pana 3 lata w więzieniu. Kandydacie na Burmistrza i inni obywatele co wynajem to ?
To jest narkotyk dzbanie