W wyniku wypadku trzy osoby trafiły do szpitala
Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 17.30 na drodze gminnej w Starym Zadybiu (gm. Kłoczew). - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym renault, 36-letnia mieszkanka powiatu ryckiego na łuku drogi nie dostosowała prędkości jazdy do warunków ruchu i zjechała na pobocze uderzając w przydrożne drzewo - informuje podinsp. Robert Wąsik, rzecznik ryckiej policji. Kierująca oraz pasażerowie osobówki 14-letni i 16-letni mieszkańcy powiatu ryckiego z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie wiem czemu mają służyć takie artykuły chyba taniej sensacji, oraz zapełnienia strony. Moim zdaniem to na przykładzie tego zdarzenia powinny paść ostrzeżenia to jest na przykład ten odcinek drogi jest źle wyprofilowany i redakcja podejmnie wszelkich starań, aby dopytać zarządcę drogi kiedy zostanie profil zmieniony, poprawione bezpieczeństwo na tym odcinku, jakie są plany w związku z tym. Jeżeli znowu zawiniło drzewo to warto, by na ich temat również porozmawiać na przykład, czy w zdluz danej drogi jest możliwość budowy chodnika, oraz ścieżki rowerowej oczywiście z pierwszego zdarzenia, a nie znaków na asfalcie i dopiero zasądzenia drzew, nie ma tu mowy o wycince, a oddalenie ich od ruchu kołowego o kilka metrów co pozwoli uchronić je od stłuczki, rowerzystom i pieszym wracającym od szwagra poprawi bezpieczeństwo. Jeszcze chciałem zapytać czytelników czy ktoś mnie słucha i cos z moich tekstów zostanie wykorzystane, czy mówię do siebie ?
Ja przeczytałam Pana komentarz. Nie rozumiem krytycznej uwagi wobec Redakcji TG ! Dzięki takim artykułom sytuacja może doczeka się zmiany i wymusi na kierowcach konieczność wzmożonej uwagi podczas jazdy w tym miejscu ! To nie Redakcja ma poprawić drogę, to sygnał dla służb drogowych. Chyba czytają naszą gazetę i wyciągną wniosek odnośnie tego miejsca. Pański tekst to zwykłe wymądrzanie się. Polonistka, która uczyła Pana pisowni i interpunkcji złapie się za głowę, bo cała długa wypowiedź jest prawie jednym zdaniem. Dziennikarze zapewne też zwrócą i na to uwagę. Pozdrawiam i...przepraszam za zbytnią szczerość, ale Gazeta po to jest, żeby nas informować o różnych zdarzeniach w powiecie. A to, co dzieje się w Zadybiu w ostatnim czasie naprawdę szokuje.
Ja przeczytałam Pana komentarz. Nie rozumiem krytycznej uwagi wobec Redakcji TG ! Dzięki takim artykułom sytuacja może wreszcie doczeka się zmiany i wymusi na kierowcach konieczność wzmożonej uwagi podczas jazdy w tym miejscu ! To nie Redakcja ma poprawić drogę, to tylko sygnał dla służb drogowych. Chyba czytają naszą gazetę i wyciągną wniosek odnośnie tego miejsca. Pański tekst to zwykłe wymądrzanie się. Polonistka, która uczyła Pana pisowni i interpunkcji złapie się za głowę, bo cała długa wypowiedź jest prawie jednym zdaniem ! Dziennikarze zapewne też zwrócą i na to uwagę. Pozdrawiam i...przepraszam za zbytnią szczerość, ale Gazeta po to jest, żeby nas informować o różnych zdarzeniach w powiecie. A to, co dzieje się w Zadybiu w ostatnim czasie naprawdę szokuje !!!
Z przykrością muszę stwierdzić raz kolejny, iż myli się Pani, Pani Krysiu. Z przykrością również muszę stwierdzić, iż jestem jedną z najmądrzejszych ludzi naszej ziemi i nie tylko naszej. Mam różne medale, świadectwa, oraz proporce świadczące o moich nadludzkich zdolnościach. Poza tym Pani piękna nikogo nie obarczam, ani nie narzekam na redakcję tylko zwracam uwagę na nowoczesne dziennikarstwo. Dziś już nikogo nie interesuje, że ktoś tam przywalił w drzewo tylko to kto był winny. Dziennikarstwo śledcze . Sekielski, Morozowski, Cebula, Kraśko, Kolonko pokazują, że temat, którym się zajmują choćby to było wyrzucenie papierka na chodnik jest długi i ciekawy. Dochodzą do tego, że skład chemiczny papierka może mieć złe skutki na zdrowie. Pani Krysiu i tak należy się Pani kawa w jakiejś klubokawiarni za to, że zna Pani okolice Zadybia .
Nie wiem czemu mają służyć takie artykuły chyba taniej sensacji, oraz zapełnienia strony. Moim zdaniem to na przykładzie tego zdarzenia powinny paść ostrzeżenia to jest na przykład ten odcinek drogi jest źle wyprofilowany i redakcja podejmnie wszelkich starań, aby dopytać zarządcę drogi kiedy zostanie profil zmieniony, poprawione bezpieczeństwo na tym odcinku, jakie są plany w związku z tym. Jeżeli znowu zawiniło drzewo to warto, by na ich temat również porozmawiać na przykład, czy w zdluz danej drogi jest możliwość budowy chodnika, oraz ścieżki rowerowej oczywiście z pierwszego zdarzenia, a nie znaków na asfalcie i dopiero zasądzenia drzew, nie ma tu mowy o wycince, a oddalenie ich od ruchu kołowego o kilka metrów co pozwoli uchronić je od stłuczki, rowerzystom i pieszym wracającym od szwagra poprawi bezpieczeństwo. Jeszcze chciałem zapytać czytelników czy ktoś mnie słucha i cos z moich tekstów zostanie wykorzystane, czy mówię do siebie ?
Ja przeczytałam Pana komentarz. Nie rozumiem krytycznej uwagi wobec Redakcji TG ! Dzięki takim artykułom sytuacja może doczeka się zmiany i wymusi na kierowcach konieczność wzmożonej uwagi podczas jazdy w tym miejscu ! To nie Redakcja ma poprawić drogę, to sygnał dla służb drogowych. Chyba czytają naszą gazetę i wyciągną wniosek odnośnie tego miejsca. Pański tekst to zwykłe wymądrzanie się. Polonistka, która uczyła Pana pisowni i interpunkcji złapie się za głowę, bo cała długa wypowiedź jest prawie jednym zdaniem. Dziennikarze zapewne też zwrócą i na to uwagę. Pozdrawiam i...przepraszam za zbytnią szczerość, ale Gazeta po to jest, żeby nas informować o różnych zdarzeniach w powiecie. A to, co dzieje się w Zadybiu w ostatnim czasie naprawdę szokuje.
Ja przeczytałam Pana komentarz. Nie rozumiem krytycznej uwagi wobec Redakcji TG ! Dzięki takim artykułom sytuacja może wreszcie doczeka się zmiany i wymusi na kierowcach konieczność wzmożonej uwagi podczas jazdy w tym miejscu ! To nie Redakcja ma poprawić drogę, to tylko sygnał dla służb drogowych. Chyba czytają naszą gazetę i wyciągną wniosek odnośnie tego miejsca. Pański tekst to zwykłe wymądrzanie się. Polonistka, która uczyła Pana pisowni i interpunkcji złapie się za głowę, bo cała długa wypowiedź jest prawie jednym zdaniem ! Dziennikarze zapewne też zwrócą i na to uwagę. Pozdrawiam i...przepraszam za zbytnią szczerość, ale Gazeta po to jest, żeby nas informować o różnych zdarzeniach w powiecie. A to, co dzieje się w Zadybiu w ostatnim czasie naprawdę szokuje !!!