Reklama

36-latka uderzyła w drzewo

W wyniku wypadku trzy osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 17.30 na drodze gminnej w Starym Zadybiu (gm. Kłoczew). - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym renault, 36-letnia mieszkanka powiatu ryckiego na łuku drogi nie dostosowała prędkości jazdy do warunków ruchu i zjechała na pobocze uderzając w przydrożne drzewo - informuje podinsp. Robert Wąsik, rzecznik ryckiej policji. Kierująca oraz pasażerowie osobówki 14-letni i 16-letni mieszkańcy powiatu ryckiego z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-10-04 14:51:05

    Nie wiem czemu mają służyć takie artykuły chyba taniej sensacji, oraz zapełnienia strony. Moim zdaniem to na przykładzie tego zdarzenia powinny paść ostrzeżenia to jest na przykład ten odcinek drogi jest źle wyprofilowany i redakcja podejmnie wszelkich starań, aby dopytać zarządcę drogi kiedy zostanie profil zmieniony, poprawione bezpieczeństwo na tym odcinku, jakie są plany w związku z tym. Jeżeli znowu zawiniło drzewo to warto, by na ich temat również porozmawiać na przykład, czy w zdluz danej drogi jest możliwość budowy chodnika, oraz ścieżki rowerowej oczywiście z pierwszego zdarzenia, a nie znaków na asfalcie i dopiero zasądzenia drzew, nie ma tu mowy o wycince, a oddalenie ich od ruchu kołowego o kilka metrów co pozwoli uchronić je od stłuczki, rowerzystom i pieszym wracającym od szwagra poprawi bezpieczeństwo. Jeszcze chciałem zapytać czytelników czy ktoś mnie słucha i cos z moich tekstów zostanie wykorzystane, czy mówię do siebie ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krystyna - niezalogowany 2019-10-04 16:22:16

    Ja przeczytałam Pana komentarz. Nie rozumiem krytycznej uwagi wobec Redakcji TG ! Dzięki takim artykułom sytuacja może doczeka się zmiany i wymusi na kierowcach konieczność wzmożonej uwagi podczas jazdy w tym miejscu ! To nie Redakcja ma poprawić drogę, to sygnał dla służb drogowych. Chyba czytają naszą gazetę i wyciągną wniosek odnośnie tego miejsca. Pański tekst to zwykłe wymądrzanie się. Polonistka, która uczyła Pana pisowni i interpunkcji złapie się za głowę, bo cała długa wypowiedź jest prawie jednym zdaniem. Dziennikarze zapewne też zwrócą i na to uwagę. Pozdrawiam i...przepraszam za zbytnią szczerość, ale Gazeta po to jest, żeby nas informować o różnych zdarzeniach w powiecie. A to, co dzieje się w Zadybiu w ostatnim czasie naprawdę szokuje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krystyna - niezalogowany 2019-10-04 16:24:56

    Ja przeczytałam Pana komentarz. Nie rozumiem krytycznej uwagi wobec Redakcji TG ! Dzięki takim artykułom sytuacja może wreszcie doczeka się zmiany i wymusi na kierowcach konieczność wzmożonej uwagi podczas jazdy w tym miejscu ! To nie Redakcja ma poprawić drogę, to tylko sygnał dla służb drogowych. Chyba czytają naszą gazetę i wyciągną wniosek odnośnie tego miejsca. Pański tekst to zwykłe wymądrzanie się. Polonistka, która uczyła Pana pisowni i interpunkcji złapie się za głowę, bo cała długa wypowiedź jest prawie jednym zdaniem ! Dziennikarze zapewne też zwrócą i na to uwagę. Pozdrawiam i...przepraszam za zbytnią szczerość, ale Gazeta po to jest, żeby nas informować o różnych zdarzeniach w powiecie. A to, co dzieje się w Zadybiu w ostatnim czasie naprawdę szokuje !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości